fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-10-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Забий на холод — згадай про «Квест»

Коли приходить осінь, важко не згадати про літо та про крутезну подію, що проходила на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки — яскравий і незабутній, концептуальний і змістовний «Квест-фест». Нумо!

Як республіканці «переплюнули» випробування буаярських карликів, як за кілька годин спробувати найвишуканіші делікатеси та відірватися на повну — шуршіть далі.

Виявляється на фіналі Студреспубліки-2018, який проходив із 24 по 27 серпня 2018р. на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті», охочих довести всій Україні, що саме твоя команда респектна, знайшлося чимало, адже наші республіканці найактивніші та найспритніші. Тому, швидко розподілившись на команди, довелося приступити до виконання доволі складних і навіть хардкордних завдань маестро — куратора «Квест-фесту» Миколи Троценка.

 

 

 

Гучний свисток подає сигнал — і починаємо. Наївшись різнобарвних черв’яків у кетчупі та відчувши справжній смак драйву і відриву команди вимушені були трохи розім’ятись та пробігти марафон після безсонної ночі.

Ну все, здавалось можна було б визначити переможця/ницю і віддати диплом, але ні! Нехай наші активіст(к)и спробують в процесі суб-фестивалю переплюнути поціновувачів Фото-конкурсу та зробити круті фоточки. Та і цього недостатньо, закінчимо конкурс перевірочкою географічних і логічних навичок за допомогою карт і підказок.

Здавалося б, після таких траблів не виживають, але чуваки та чувіхи з Полтавщини справді безсмертні. Відповідно, почесний диплом, кубок і подарунки відправились до міста галушок і суржику — Полтава-сіті.

Ну шо, страшно? Го готуватися до найкрутішого студреспубліканського «Квест-фесту-2019»!

Аналітика гри-2018 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Микола Троценко