fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-10-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Посміхнись літу!

1Коли твої стопи лиже м’якенький пісочок, море цілує своїми солоними губами, сонце не дає тобі удар, а маленького щолбана, вітер шепоче на вухо: «Засмійся… Засмійся, бро!..» Саме тоді й наступає час Його Величності КВНу на Студреспубліці!

Під час фіналу XVII Студреспубліки наприкінці серпня 2015р. проходив традиційний, улюблений усіх і кожного «Кубок КВН». Які унікальні жарти видавали команди-учасники, які конкурси їм в цьому сприяли, хто був у журі та хто ж, урешті, став улюбленцем публіки — читайте в цьому матеріалі.

23

 

 

 

 

 

 

Цьогоріч студреспубліканців смішили хлопці та дівчата з Дніпропетровська, Вінниці, Запоріжжя та Чернівців. Незважаючи на екстремальні умови підготовки (хто був на Студреспубліці, знає, що умови там завжди екстремальні), команди змогли продемонструвати глядачам все, на що вони здатні.

До складу журі увійшли: Гульнара Бекірова — перша заступниця голови Генічеської райдержадміністрації; Сергій Воронов — голова Молодого Народного Руху; о. Антоній Рудий — психолог, священик, експерт Студреспубліки; Євген Кулик — учасник гурту «Сен-Тропе» (переможці Music Live Awards-2015); Юлія Шемет — кураторка «Кубку КВН Студреспубліки-2014».

56

 

 

 

 

 

 

Учасники змагалися у кількох конкурсах: візитка, розминка із залом та журі, біатлон. Гра, навіть не гра… Заруба була напруженою, проте в кожній зарубі має бути переможець. У 2015р. ними стали «Сборная ПроВинции» з берегів Південного Бугу. Вони довели, що Вінниччина — дійсно, одне з найвеселіших міст України!

71441051865_dsc_0312

 

 

 

 

 

 

Переможців вітаємо, переможеним — по «барбарисці», а всіх, хто прочитав це — на «Студку»! Аве Студреспубліка! Аве КВН!

Аналітика гри-2015
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Роман Щур