fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Пляжна фотосесія — неможливо відірвати погляд

Фінал Студреспубліки — особлива подія. Він заряджає мізки інтелектуальною їжею, дає можливості учасникам/цям набратися сил та енергії завдяки участі у мульти-фестивальній частині, а учасницям «Першої Леді» — ще й отримати неймовірні світлини під час пляжної фотосесії.

Всім подобаються красиві фотки: ними можна милуватися, а ще виставити в соцмережах і збирати гігантську кількість лайків. А якщо фото з фірмової, як завжди, якісної і крутої «пляжки», зроблені справжнім майстром — емоції вибухають. Ділимося з вами!

Щорічно учасниці загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» мають чудову можливість отримати професійне пляжне портфоліо. Цього року з конкурсантками працював креативний фотограф із Запоріжжя Віталій Дьома. Він допоміг дівчатам розкрити свій стиль і неповторність.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» можна переглянути тут

Нагадаємо, що 26 серпня 2018р. під час шоу закриття фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки-2018 і нагородження переможців/ниць відбувся конкурс краси особистості «Перша Леді», який містив 4 феєричні дефіле. А в переддень конкурсу дівчата презентували для журі власні соціальні проекти та пригощали кулінарними дивами.


Тема Студреспубліки-2018 «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». І поки республіканці та найкращі експерт(к)и країни у форматі оргдіяльнісної гри працювали над інтелектуальною частиною вирішення даної теми, дівчата доводили, що лише вдале поєднання мислення, краси, громадянської активності та дипломатії здорового глузду зможе втілити головне завдання Студреспубліки — входження мирної України до топ-20 розвинутих країн світу.

Пляжна фотосесія-2018
Аналітика гри-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки