fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-09-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Пляжна фотосесія — феєрія конкурсу «Перша Леді»

pershaledi_miniЧас іде, але фінальна Студреспубліка продовжує балувати не лише інтелектуальними смаколиками та гарячими футурологічними дискусіями, вона завжди дарує бурхливі емоції. Серед найочікуванішого — неймовірні фото учасниць конкурсу краси особистості «Перша Леді».

Пляжна фотосесія на фіналі Студреспублікице завжди приємний і чуттєвий момент для дівчат, кожна з них може спробувати своє вміння працювати в кадрі та в результаті отримати неймовірні фотки. Ці світлини — ми пропонуємо для вашого перегляду.

Щimg_4612орічно учасницям загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» надається унікальний подарунок — професійна фотосесія від одного з найталановитіших українських фотографів, республіканця Максима Мотайла. Він багато років працює професійним фотографом, в т.ч. і головним фотографом «Першої Леді». Максим майстерно показує дівчат із різних сторін: вони можуть бути і ніжними, і грайливими, і незалежними, і сексуальними, і пристрасними. Фотограф створює індивідуальні образи для кожної красуні, щоб підкреслити їхню неповторність.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» можна переглянути тут 

1Нагадаємо, що 26 серпня 2016р. під час закриття фіналу Студреспубліки і церемонії нагородження, громадяни Студреспубліки спостерігали за нашими красунями, учасницями «Першої Леді». Присутні були вражені добротним шоу, яке створила команда республіканців, а дівчата доповнювали його своїми посмішками, граційними виходами, ідеальними фігурами та чудовими нарядами.

Дивимося пляжні фото учасниць «Першої Леді» та ловимо себе на думці, що Студреспубліка — єдина організація в Україні, яка вдало вміє поєднувати мислення, красу та змістовне дозвілля, а ви – щасливі люди, бо можете брати у цьому безпосередню участь, змінювати себе та модернізувати Україну.

 

Пляжна фотосесія-2016
Аналітика гри-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк