fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-12-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Плідна діяльність заслуговує на визнання та винагороду!

img_9715Аплодисменти, посмішки, сльози щастя, гордість за себе й інших, іноді сум від того, що не вистачило зовсім трохи — такі емоції були на обличчях студентів, які в Сумах боролися за звання «Кращого студента України-2016».

Близько місяця по всій країні тривала запекла боротьба між найпросунітишими студентами за перемогу і звання «Кращий студент». 16-18 грудня 2016р. суперстуденти зібралися в Сумах на серії громадських подій від Студреспубліки, в центрі яких був фінал конкурсу. Читайте далі про перебіг конкурсу, його переможців і лауреатів.   

Кращі з кращих студентів, володарі номінацій регіональних етапів КСУ зібралися разом, аби позмагатися за першість і привезти почесне звання до власного регіону. Була в КСУшників і нагода взяти участь у Громадянському лекторії, Форумі студентської соборності тощо. Під час фінального шоу 17 грудня відбувалося нагородження переможців і лауреатів у 8 номінаціях. Але не лише роздача «слонів»…

img_9479Отже, у номінації «Кращий студент-аналітик України» лауреатами стали Альона Жабинська (Чернігівська обл.) й Аліна Лебідь (Донецька обл.), а кубок і диплом переможниці, подарунки від партнерів отримала Ксенія Уварова (Дніпропетровська обл.).

У номінації «Кращий студент-громадський діяч України» лауреатами визначено Ілону Голікову (Харківська обл.), Аліну Кузьмич (Дніпропетровська обл.), Валерія Одинцова (Херсонська обл.) та Олену Єрхан (Одеська обл.), а переміг маріуполець Юрій Давиденко. До речі, слід imag2363відзначити, що він ще є призером «VIII Зимової Студреспубліки» в Карпатах.

У рамках номінації «Кращий студент-дизайнер України» переможця не було визначено, а єдиним лауреатом став Дмитро Яковлев (Дніпропетровська обл.).

«Кращі студенти-медійники України»: лауреати — Ярослав Левицький (Одеська обл.), Ірина Тесля (Київська обл.), Микола Чирва (Дніпропетровська обл.), а переможець — Максим Пономарьов (Донецька обл.).

img_9606Павло Мінаєв (Дніпропетровська обл.) став переможцем у номінації «Кращий студент-науковець України», почесні ж відзнаки лауреатів отримали Марія Діденко (Донецька обл.), Ігор Дмитрієнко (Миколаївська обл.) і киянки Ірина Лінник (м. Київ) й Анастасія Литвин.

Олексій Микитин (Дніпропетровська обл.) став «Кращим студентом-програмістом України», а Марина Рибалко (Донецька обл.), Дмитро Румянков (Миколаївська обл.) й Ірина Швець (Київська обл.) були нагороджені дипломами лауреатів.

Хто ж став «Кращим студентом-спортсменом України»? Лауреати: Антон Артюхов (Донецька обл.), Анна Вакуленко (м. Київ), Юлія Гичка (Харківська обл.), Наталія Мартюхіна (Донецька обл.), Анастасія Лагутєєва та Світлана Тремполець із Луганщини, Михайло Юрченко (Київська обл.), перемогла ж Дар’я Рожнятовська (Чернігівська обл.).

img_8778

img_8666

 

 

 

 

 

 

 

Основні ж баталії тривали за номінацію «Кращий студент (комплексна характеристика)», до участі в якій студенти готувалися дуже напружено, адже їм треба було виконати низку завдань. У змаганні зійшлася 9-ка найкращих: Анна Братко (Миколаївська обл.), Віталій Горбей (Закарпатська обл.), Родіон Дєдков (Херсонська обл.), Вікторія Ємець (Донецька обл.), Анастасія Карпова (Рівненська обл.), Михайло Козловський (Тернопільська обл.), Марія Неділько (Дніпропетровська обл.), Єлизавета Нещимна (Сумська обл.) й Андрій Синоверський (м. Київ).

img_8817Вони презентували себе та свої здобутки у 3-х конкурсах. Першим був «Я – кращий!», де вони розповідали про себе, чим займаються, де навчаються і чим цікавляться в житті. Далі номінанти співали, танцювали, читали свої вірші, показували театральні номери, навіть стрибали у конкурсі «Мій талант – кращий!». Завершував усе конкурс «Кращий студент – соціально відповідальний студент!», який довів, що українські студенти не лише кмітливі та веселі, але й ще соціально активні, оскільки вони презентували свої соціальні проекти, які готують або вже реалізовують у регіонах. Переважна більшість соцпроектів була дуже достойною, зовсім не студентського рівня.

img_9446img_9523img_9533

 

 

 

 

 

Глядачі в залі шаленіли, вболіваючи за своїх улюбленців, учасники хвилювалися, але найскладніше довелося журі у складі Павла Вікнянського, лідера республіканців України; Олександра Лисенка, Сумського міського голови; Михайла Ананченка, Студентського президента України-2016/2017; Олени Безкоровайної, представниці компанії «Тури по Закарпаттю»; Андрія Окари, політолога, політичного філософа й о. Антонія Рудого, психолога і священика – саме їм випала честь визначити «Кращого студента України-2016».

img_8695img_9515img_9567

 

 

 

 

 

img_8712img_9510img_9590

 

 

 

 

 

 

І це рішення, таки, було непростим, журі не змогли визначити одного переможця, оскільки два учасники протягом всього дійства йшли пліч-о-пліч, тому й було прийнято рішення вперше в історії конкурсу визначити тріумфаторами двох студентів: Єлизавету Нещимну, представницю Сумщини, студентку Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка, та херсонця Родіона Дєдкова, курсанта Херсонської державної морської академії.

img_9722img_9732

Окремою радістю були виступи талановитих музикантів, а в самому кінці вечора глядачі мали змогу насолодитися чудовою грою на скрипці чернігівки Світлани Бондибаєвої. Прекрасно справилися зі своєю творчої задачею і ведучі — херсонці Єлизавета Фесенко та Валерій Одинцов. Зі сцени Павло Вікнянський подякував всім організаторам, партнерам, регіональним координаторам «Кращого студента», друзям Студреспубліки, які долучилися до підготовки події, та вручив подяки.

img_9431img_9691

 

 

 

 

 

 

 

Ми ж хочемо побажати всім переможцям і лауреатам «Кращого студента України-2016» подальших здобутків, перемог, ніколи не здаватися і не бути байдужим до інших людей, а впевнено йти до цілі.

Хто вони, кращі студенти України-2016?
Фотогалерея

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: Impression Electronics, MSI, Kaspersky, «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки