fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-09-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Пляжна фотосесія знову приємно дивує

Screenshot_1Фінал Студреспубліки-2015 позаду, всі дівчата-учасниці конкурсу краси особистості «Перша Леді» повернулися у звичний ритм життя. Але найкращі емоції залишилися назавжди і, зокрема, від пляжної фотосесії, яка проходила на узбережжі моря.

Чим пляжна фотосесія на фіналі Студреспубліки відрізняється і запам’ятовується найбільше, а також яскраві та зворушливі фото дівчат — спеціально для вас.

Щорічно учасницям загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» надається унікальний подарунок – професійна фотосесія від одного з найталановитіших українських фотографів, республіканця Максима Мотайла. За багато років роботи, зокрема і головним фотографом «Першої Леді», Максим навчився показувати дівчат із різних сторін їхньої особистості. У своїх фото він розкриває їх як красивих, загадкових дівчат і паралельно ж показує їх жіночність, сором’язливість і природну звабливості. Фотограф створює індивідуальні образи для кожної красуні, що вкотре підкреслює їхню неповторність.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» ви можете переглянути тут

Screenshot_12Пригадаємо, 24 серпня 2015р. під час закриття фіналу XVII Студреспубліки-2015 і нагородження всіх переможців мульти-фестивалю, республіканці могли милуватися нашими чарівними учасницями «Першої Леді» під час їхніх дефіле. Звісно, всі присутні чоловіки були в захваті від краси, грації, ідеальних фігур і неповторних усмішок дівчат. А ще виділимо самі сукні у яких виходили дівчата.

Отож, всі, хто був присутній на Студреспубліці та сидів вдома і «кусав лікті», що не зміг туди потрапити, дивимося професійні пляжні фото учасниць «Першої Леді» і вже готуємося вболівати за свою улюбленицю на суперфіналу конкурсу краси особистості «Перша Леді-2013–2015».

Пляжна фотосесія-2015 

Аналітика гри-2015 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк