fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-05-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Перша Студвлада-2016 обрана!

D4NfR0jV5nYСтудентського мера та депутатів Студентського магістрату Волині обирали у рамках Х регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка-2016», який відбувався з 27 по 29 травня 2016р. на базі ДОТ «Сонячний» (с. Гаразджа, Луцького р-ну). Новим Студмером став студент Луцького національного технічного університету Олексій Табачук.

Уже не вперше з Волині розпочинаються регіональні етапи Студреспубліки. Цього року подія пройшла в дуже напруженій атмосфері. Адже тема гри: «Позитивні сценарії модернізації Волині: роль громад і молоді». Обрано Студмера та депутатів Студентського магістрату, кого саме — дізнаєтеся з даного матеріалу.

Привітати студентів із відкриттям мульти-фестивалю прибули заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Олександр Ткачук, директор центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, а також організатори: лідер Волинської Студреспубліки Валерій Пельц і голова Студентської ради Волині Неля Жиговець.

На мульти-фестивалі були представлені 11 навчальних закладів, а це більше 300 студентів, які протягом програми змагались у різноманітних суб-фестах. За підсумками всіх змагань перше загальнокомандне місце отримала команда Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

G3HMa8q27OQbHkA_It588w

 

Також на Волинській Студреспубліці проводили відбір до місцевого етапу Конкурсу краси особистості «Перша Леді Волині-2016». 12 студенток із різних вишів, протягом 2-х днів проходили майстер-класи, брали участь у фото-сесіях і дефіле і в 2-й день продемонстрували свої красу та знання перед учасниками події. У результаті до наступного етапу конкурсу було відібрано 7 учасниць, які 26 червня позмагаються за корону «Першої Леді Волині». Конкурс відбуватиметься на Театральному майдані Луцька з нагоди Дня молоді.

kkz8vntYrBIov9JY4FzUic


Та головна битва очікувала на громадян Студентського містечка в останній день мульти-фестивалю, адже в боротьбі за посаду Студентського мера зійшлись 2 студентських лідери найбільших волинських навчальних закладів: студент Луцького національного технічного університету Олексій Табачук і студент Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Тарас Дубина.

Спочатку між кандидатами у Студмери відбулися дебати, де кожен зазначив основні положення власної передвиборчої програми. Лише після цього студенти мали нагоду проголосувати за майбутнього мера у відповідних бюлетенях за допомоги справжніх ЦВК, спостерігачів і скриньок для голосування. З перевагою 60% на 40% перемогу здобув студент ЛНТУ Олексій Табачук, який і став Студентським мером і очолить волинську делегацію на фіналі Студреспубліки-2016 на березі моря.

Дебати_мыж_кандидатамиIwLvPHTsJ9I

 

Окрім мера, студенти обирали Студентський магістрат також із 2-х партій: «Студентський альянс» і «Дзень». Голоси виборців тут розділились так само, як і на виборах мера, на користь партії «Студентський альянс». До складу магістрату увійшли: Назарій Райхерт (ЛНТУ), Тетяна Фокіна (Луцький педагогічний коледж), Ірина Дем’янчук (СНУ), Олег Богдан (Луцький базовий медичний коледж), Владислав Бутовський (Ківерцівський медичний коледж), Ірина Гаранчевська (ЛНТУ), Артем Юхимчук (СНУ), Назар Дубина (СНУ), Олександр Кисін (Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури), Максим Тарківський (СНУ).

IjTdxjkH_Eg

Вітаємо новообрану Студентську владу Волині та бажаємо якісної і результативної роботи заради покращення життя студентва та молоді.

Організатори мульти-фестивалю: Волинська Студреспубліка, «Студентська рада Волині» та громадська організація Volfest за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки