fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-05-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

На Волині відновлюють мульти-фестиваль «Студентська республіка»

Після Плакат Волинської Студреспублікирічної перерви на Волині відновлюють проведення найбільшого студентського мульти-фестивалю «Студентська республіка». З 27 по 29 травня 2016р. на базі дитячого оздоровчого табору «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького р-ну) відбудеться Х регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка-2016», тема: «Позитивні сценарії модернізації Волині: роль громад і молоді».

Волинська Студреспубліка не проходила минулого року, тому цього року з особливим інтересом на неї очікує все студентство регіону. Над якою темою цього року будуть працювати учасники ОДГ, які суб-фестивалі очікують на гравців і як долучитися до події — читайте в анонсі.

Мульти-фестиваль передбачає організацію студентського наметового містечка за участі представників найбільших навчальних закладів Волині, проведення семінарів і тренінгів для активістів студентського самоврядування, ігрових змагань, конкурсів, різноманітних інтелектуальних і спортивних турнірів, а також інших суб-фестивалів. Головною подією мульти-фестивалю стануть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, які представлятимуть Волинь у фінальному етапі Студреспубліки.

Учасники Волинської Студреспубліки

Під час мульти-фестивалю відбудеться відбір для участі у конкурсі краси «Перша Леді Волині-2016», який відбудеться в Луцьку на День молоді. Більше 20 представниць навчальних закладів позмагаються за право взяти участь у конкурсі.

Волинська Студреспубліка відбудеться 27-29 травня, початок о 13:00. Онлайн-реєстрація тут!


Контактна особа – Неля Жиговець, голова Студентської ради Волині, моб.тел.: 066 77 42 143.

 

* * *

Організатори регіонального етапу мульти-фестивалю: Волинська Студреспубліка, «Студентська Рада Волині», громадська організація «Волфест» за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки