fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перша Леді Студреспубліки» — обрано найкращу

Ось і закінчується незабутнє літо, а разом і з ним прогримів  фінал  Міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012», у підсумку якого відбувся півфінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді».

У конкурсі брали участь 12 найактивніших, найкрасивіших дівчат, всі вони переможниці регіональних етапів конкурсу «Перша Леді». Учасниці  за короткий період, який був виділений для проведення репетицій, здивували публіку своїми феєричними виходами, цікавими  постановками та костюмами, а також, як завжди, неперевершеною пляжною фотосесією.

У програму входив показ талантів дівчат, презентація вже реалізованих соціальних проектів, а також  кулінарний конкурс, де красуні в екстремальних  умовах готували смачні страви.

Дівчатам пощастило і в тому, що ексклюзивні фотографії для них зробив найкращий фотохудожник України Олександр Ктиторчук.

Оцінювали красу, розум та харизму  учасниць члени вельмишановного журі:

1. Павло Вікнянський — Національний лідер Студреспубліки, голова журі,

2. Анатолій Толстоухов — учасник Партнерської ради Студреспубліки, уповноважений представник Прем’єр-міністра України в Уряді України,

3. Олексій Толкачов — президент Європейської асоціації українців,

4. Володимир Заверуха — співзасновник ТМ «Перша Леді»,

5. Юлія Наумова — «Друга Віце-Леді України-2010».

Дійсно, членам журі було важко обрати «Першу Леді Студреспубліки», але все ж таки конкурс залишається конкурсом. Титул «Перша Леді Інтернет» отримала Катерина Твердохліб,  м. Луцьк, студентка Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, а головну номінацію «Перша Леді Студреспубліки»  виборола  Вікторія Дубова з м. Вінниці, яка навчається у Вінницькому національному аграрному університеті. 

Дівчата показали себе якнайкраще, і незабаром вони зустрінуться в фіналі конкурсу, який має пройти 12 жовтня 2012р. в Одесі. 

Учасниці конкурсу отримали велику кількість подарунків. Цінним подарунком від ЦСКП (Україна) була нагороджена «Перша Леді Студреспубліки» Вікторія Дубова. Також переможниці отримали путівки за кордон від компанії «Соната» та вечірні сукні від дизайнера Анастасії Іванової. Кожній із учасниць дісталися яскраві дипломи за участь у конкурсі, кубки від компанії DNEPRO TROPHY, косметичні набори від компанії «Біокон». Виходячи з того, що «Перша Леді» — то конкурс не просто краси, але краси особистості, красуні отримали інтелектуальні презенти — книги від партнерів Студреспубліки: твір Богдана Гаврилишина «Залишаюся українцем» і книжкові набори від Анатолія Толстоухова.

Висловлюємо велику подяку оргкомітету конкурсу: голова оргкомітету, лідер Студреспубліки — Павло Вікнянський, співзасновник ТМ «Перша Леді» — Володимир Заверуха, бренд-менеджер — Віра Андріюк, орггрупа — Ольга Коваленко, Ольга Заверуха, режисер — Олександр Норов, фото — Максим Мотайло, хореограф-постановник — Юлія Матвєєва.

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Сприяння: оргкомітет фонду «Стабільна Україна», Благодійний фонд «Богдана Гаврилишина», а також MSI, Kaspersky, мережа агенцій «Соната», «Біокон», EDELWEISS, Nai Luna by Anastasiya Ivanova, European Youth card, DNEPRO TROPHY, Empik, НДЛМ.

Інформаційні партнери: телекомпанія «ТВі», Стильне радіо «Перець ФМ», газета «День», всеукраїнський щотижневик «7я», газета «Между строк».

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки