fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

«Перша Леді» — центральна подія до Дня молоді на Волині

Парад наречених, караоке, малюнки на асфальті та конкурси для дітей — такі заходи відбулись 28 червня 2015р. у рамках святкування Дня молоді у Луцьку, біля ТРЦ «ПортСіty». Проте найбільш очікуваною була головна подія цього дня — «Перша Леді Волині–2015» від Студреспубліки.

День молоді – веселе, очікуване свято не лише молоді, але й усіх, хто такими себе відчуває. Цей день перенасичений різноманітними активностями та цікавими івентами. У Луцьку найочікуванішою подією був Конкурс краси осбистості «Перша Леді». Як він проходив та які ще неординарні події відбулися цього дня на Волині — в даному матеріалі.

Почалося свято з конкурсу для дітей, де вони малювали свої витвори на тему «Україна єдина». У п’ятому Параді наречених узяли участь більше 30 волинських наречених. Парад стартував від Палацу урочистих подій, а дівчата пройшли проспектом Соборності аж до «ПортCity». Продовженням свята став «Бургер-чемпіонат». У ньому взяли участь п’ять хлопців, яких відбирали протягом останніх двох тижнів у закладах мережі «Бест Бюргер».

19

 

 

 

 

 

 

 

 

Під вечір стартував IX конкурс краси особистості «Перша Леді Волині–2015». За це звання змагалося дев’ять волинських студенток вишів і училищ. Учасницями конкурси стали делеговані навчальними закладами, серед яких були: Юлія Бречко, Наталія Савчук, Вікторія Паршенко, Катерина Кравчук, Вікторія Задорожна, Маргарита Закоштуй, Ірина Домнюк і Вікторія Захарчук.  Змагались дівчата у представленні, виході в національних костюмах, який передбачав ще й інтелектуальний конкурс, а також у вечірньому образі. Цікавинкою для глядачів стало дефіле у купальниках. Дівчата виявились обізнаними у темах спорту, географії, історії та приватному житті Президента України.

453

 

 

 

 

 

 

У перервах між конкурсами виступали співаки, проводилися благодійні аукціони, а також освідчувалися в коханні.

10

Отже, за результатами оцінок журі другою віце-Леді Волині стала Вікторія Задорожна, першою віце-Леді — Катерина Стасюк. Титул Першої Леді Волині–2015 отримала студентка хімічного факультету Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Наталія Савчук, яка тепер представлятиме Волинь на півфіналі конкурсу краси особистості «Перша Леді», що проходитиме під час фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка», до Дня Незалежності України, наприкінці серпня, на березі Чорного моря.

78

 

 

 

 

 

 

«Цього року святкування Дня молоді у Луцьку було розраховане на різні вікові групи, — розповів Валерій Пельц, лідер волинських республіканців і керівник оргкомітету святкування Дня молоді Волинського краю. — Вперше це святкування ми проводили не у парку, а біля ТРЦ «ПортСіті». Свято було не лише розважальним, а й мало благодійну складову, адже протягом нього відбувалось благодійне фотографування, армреслінг, аукціон. Звісно, прикрасою цього дня були наші дівчата, учасниці Конкурсу краси особистості «Перша Леді».

До речі, незабаром планується і Волинська Студреспубліка. Щоб узяти участь, реєструйся тут:

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки