fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем молоді! Днем Конституції України!

ВікнянськийПавло Вікнянський: «Ми, молоді й яскраві республіканці, перші відкрито говорили про необхідність створення нової, Інноваційної Конституції, ми роками працюємо над Стратегією-2050 для України, ми знаємо, як насправді необхідно модернізувати нашу державу, щоби вона ввійшла до топ-20 розвинених країн світу, а громадяни були щасливі, жили з миром».

Друзі, прийміть найщиріші вітання з Днем молоді та Днем Конституції України!

Молодість – це найкраща пора у житті людини і щасливим є той, хто якомога довше зможе зберегти її, використати свій потенціал на благо українського народу. Також у цей день відзначаємо День Конституції – одне з найбільших і найважливіших державних свят, яке наголошує на нашому праві жити у державі, де правлять бал не «договорняки», блат і відкати, а закон. Ці свята йдуть рука об руку – і неспроста, бо лише розумна й активна молодь здатна законними методами побороти тупу посттоталітарну систему!

Ми з вами переживаємо важкі часи… Це результат усієї ганьби, що накопичувалися більше двох десятиліть, а не так давно гнійник прорвав. Відсутність стратегічного бачення розвитку України та Програми її модернізації, зубожіння громадян, олігархізація не лише економіки, але й суспільно-політичного життя, махрова демагогія, тотальна корупція та «рішалово» — ось симптоми хвороби нашої любимої держави,

Ми, молоді й яскраві республіканці, перші відкрито говорили про необхідність створення та прийняття всім народом на референдумі нової, Інноваційної Конституції, ми роками працюємо над Стратегією-2050 для України, ми знаємо, як насправді необхідно модернізувати нашу державу, щоби вона ввійшла до топ-20 розвинених країн світу, а громадяни були щасливі, жили з миром.

Республіканці, співгромадяни, від вашої наполегливості та завзяття залежить, чи буде завтра у нас із вами. Свої кращі якості — розум, оптимізм, духовність і рішучість — ви зможете продемонструвати у спільній діяльності. Вітаємо всю Україну! Хочемо побажати нам миру, сил, витримки, взаєморозуміння та максимального втілення прогресивних ідей!

Також вітаємо вас із хвилею регіональних Студреспублік, які незважаючи ні на що – з вірою в Україну завітають до всіх нас, у кожен регіон! Бажаємо креативних думок, змістовної гри, пасіонарності, активного та корисного проведення часу і, звичайно ж, перемоги!

Пам’ятаймо, саме нам утілювати Програму модернізації України! Нам не страшні експерименти. «Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!»

Слава Республіці!
Обов’язково переможемо!

 

З повагою, від імені всієї команди республіканців,

Лідер Студреспубліки
Павло ВІКНЯНСЬКИЙ

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки