fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Огляд найкращих

927 червня 2015р. у Києві, на Хрещатику, до Дня молоді відбулася виставка всеукраїнських молодіжних організацій. У країні зареєстровано десь більше двох сотень всеукраїнських молодіжних і дитячих організацій, із яких державне фінансування від Мінмолодьспорту цього року виграли 34 організації. У той же час у презентації досягнень узяли участь лише чи то 4, чи то 6… Серед них – як завжди, Студреспубліка.

І раніше організована молодь нарікала на погану якість відзначення її «професійного» свята державою, але останні роки – мабуть, через війну та те, що молодь і майбутнє не є у реальних пріоритетах державної політики – рівень участі активної молоді у святкових заходах є все слабкішим. Проте Студреспубліка, незважаючи ні на що, по-перше, проводить хвилю «регіоналок» Студреспубліки-2015, по-друге, бере участь у заходах Мінмолодьспорту. Як це було цього року – читайте далі.

У молоді України є офіційне свято – День молоді. Хоча б у цей день держава має показати, як для неї важлива молодь, які у неї перспективи в Україні. Це, мабуть, мало б передбачати серйозне, програмне звернення Президента, Прем’єра, а також цілу низку заходів як у регіонах, так і в столиці, в яких залюбки бере участь молодь, передусім її авангард – актив різноманітних молодіжних організацій. Проте, як казав перший Президент України, маємо те, що маємо…

IMG_3608

IMG_3624

 

 

 

 

 

 

 

Отже, прямо в центрі столиці, біля ЦУМу, з обіду до вечора активісти Студреспубліки перед досить багатьма перехожими розповідали про діяльність руху, показували презентаційні матеріали та різноманітні республіканські «паспорти», плакати, «гроші», стрічки, запрошували до участі у Київському регіональному етапі й у фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка». Багато хто з громадян знали про Студреспубліку. Люди підходили до нас, щоб привітатися і розказати, в якому саме році вони брали участь у події в минулому. Було дуже приємно чути спогади про Студреспубліку ще аж з 2009 і з 2011 років.

5Про діяльність руху розповідали в.о. менеджера проектів Рєгіна Попова, один із лідерів Київської Студреспубліки Артем Ніколенко, інші республіканці. Посилили групу активу на виставці також лідер республіканців України Павло Вікнянський і керманичка Київської Студреспубліки Людмила Рудкевич.        

Відвідав намет Студреспубліки й Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов і його заступник, відомий молодіжний лідер Сергій Митрофанський.

Не минули уваги республіканців і діти, адже у багатьох «ветеранів» Студреспубліки вже є родини. Для гарного настрою у хмарну погоду для дітлахів був проведений імпровізований майстер-клас по надуванню мильних бульбашок.

Паралельно з презентаційним оглядом молодіжних організацій відбувалася організована Мінмолодьспортом і їхніми партнерами набагато масштабніша фізкультурна програма та концерт. Це важливо, ми за здоровий спосіб життя і його популяризацію. Проте є дуже багато інших молодіжних проблем, ще більш актуальних – треба привертати увагу було б до них. Це ж був усе-таки не День фізкультури і спорту, а День молоді…

64

 

 

 

 

 

 

 

 

Для нас же, підсумуємо, цей день видався врешті дуже цікавим: багато знайомств, спілкування, посмішки, кльова музика та… тренування йогинів прямо навпроти нашого намету. Сподіваємось, що скоро, але у більшій кількості, зустрінемось на Студреспубліках, щоб зробити нашу країну модернізованою та щасливою.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Рєгіна Попова