fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Василь Костюк – новий Студентський мер Тернопільщини

M2Em5tTVqLsСтудент Тернопільського національного економічного університету Василь Костюк став Студентським мером Тернопільщини. Його обрали під час проведення мульти-фестивалю «Студентська республіка-2015», який відбувся 26-28 червня на Дальньому пляжі. Також був обраний новий склад Студентського магістрату. Потужний захід відвідали Тернопільський губернатор Степан Барна та міський голова Сергій Надал [+ відео].

Тернопільська Студреспубліка відзначилася цікавою та змістовною ОДГ-подібною грою, великою кількістю віпів, активними учасниками, драйвовими суб-фестивалями та тусовочною розважальною програмою.

nsE6os_2CiQТемою  оргдіяльнісної гри була «Програма модернізації Тернопільщини». Кандидатами були запропоновані моделі розвитку Тернопільщини на найближчі 30 років. Відбулося обговорення розвитку міста й області у майбутньому в кількох блоках, зокрема: освіта, економіка, інфраструктура, культура, стратегічний розвиток і брендування. Пізніше, на основі цього — створювались різні моделі майбутнього. Загалом, під час Студреспубліки змагалися між собою 15 команд із різних вишів Тернополя, в кожній з яких було по 15 учасників. Основний акцент був на тому, що робити для того, щоб молодь після закінчення вишів залишалася у нашому місті.

Крім того, паралельно відбувались суб-фести з пляжного волейболу, «Мафії», Що?Де?Коли? й інтелектуально-спортивний квест.

Гра проходила демократично та без скандалів. Вибори відбувалися за всіма законами виборчого права. За результатами було обрано Студентським мером Василя Костюка, студента-третьокурсника Тернопільського національного економічного університету.

Депутатами Студентського магістрату Тернопільщини-2015/2016 стали:

  1. Степан Абрамик – студент 2-го курсу Тернопільського національного економічного університету,
  2. Ірина Дмитрук – студентка 3-го курсу Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського,
  3. Тетяна Іваницька – студентка 3-го курсу Тернопільського державного медичного університету ім. мерІ.Я.Горбачевського,
  4. Ірина Лотоцька – студентка 4-го курсу Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського,
  5. Анна Леськів — студент 4го курсу Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка,
  6. Дмитро Миронюк — студент 4-го курсу Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського,
  7. Роман Пирожишин — студент 4-го курсу Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка,
  8. Ярослав Півторак — студент 2-го курсу Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка,
  9. Владислав Цахнев – студент 4-го курсу Тернопільського національного економічного університету,
  10. Руслан Чоп — студент 3-го курсу Тернопільського національного економічного університету.

Також відбулася зустріч студентів із губернатором області Степаном Барною та мером міста Тернополя Сергієм Надалом. Також було проведено майстер-клас по правилам поводження зі зброєю та навчання по тактичній медицині. Учасники мульти-фестивалю були захоплені від показового виступу фрі-файтерів.

Wqs4WyHULa0YQM5T2ieh4A

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрім освітньої частини відбулася і розважальна. 26 червня виступав гурт LOS COLORADOS, 27 червня проводився патріотичний показ фільму під відкритим небом (домументальний фільм про оборону Донецького аеропорту). 28 червня відбувся фінальний концерт, на якому були оголошені результати виборів студвлади Тернопільщини, після чого відбувся  Open Air вечірка на честь закінчення мульти-фестивалю, на якій грали кращі діджеї міста: dj Sensay та ін.

Регіональний етап Студреспубліки відбувся за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради, Агрохолдингу «Мрія» та ТОВ «Галичина Ласунка».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки