fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-06-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Тернопільська Студреспубліка потребує ваших ідей

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"26-28 червня 2015р. у Тернополі проходитиме регіональний етап «Студентської республіки» на Дальньому міському пляжі Тернополя. Тема: «Програма модернізації Тернопільщини». Там оберуть студентську владу регіону, а також на вас чекає багато різноманітних інформативно-розважальних заходів.

А ви чим займаєтеся на День молоді? Пропонуємо разом відсвяткувати й взяти участь у Тернопільській Студреспубліці. Всі деталі — нижче.

Даний захід направлений: на розробку моделей розвитку Тернополя та області на найближчі 20-30 років; на об’єднання студентського активу міста й області; на привернення суспільної уваги до проблем студентської молоді в Україні; на підвищення молодіжного потенціалу міста Тернополя та області; на популяризацію альтернативних способів відпочинку серед молоді; на відкриття нових можливостей для реалізації потенціалу студентів Тернопільщини.1

У рамках мульти-фестивалю планується запрошення відомих громадських діячів і підприємців міста й області. Також відбудеться зустріч студентів із нечужими для Студреспубліки людьми — губернатором Степаном Барною та міським головою Сергієм Надалом.

Окрім освітньої частини в програмі є також і мульти-фестивальна, розважальна, на якій учасників чекає виступ гурту LOS COLORADOS, кіно під відкритим небом, Open Air вечірка на честь Дня молоді з dj Sensay та багато іншого.

Не забуваємо про обов’язкову онлайн-реєстрацію!

Деталі можна дізнатися у регіонального координатора Володимира Заверухи за тел. 067 471 04 06.

Зауважимо, що Тернопільська Студреспубліка проходить за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської міської ради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки