fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Настілки — для співробітництва, а не конкуренції

Чи є такі, хто хоч раз не грав у настілки? Але коли це відбувається у рамках всеукраїнських змагань з Настільних ігор, що проходять під час фіналу Студреспубліки, то — враховуючи загальну атмосферу Події Покоління та зважаючи на її цьогорічну тему («Інакша Україна — для Нового світу») — і налаштування, і дух змагальності, і жага перемоги набувають зовсім інших значень.

На самому узбережжі Чорного моря, у Лазурному*, 21–24 серпня 2021р., як і всі ∼20 різноманітних суб-фестивалів фіналу ХХІІІ Студреспубліки-2021, цікаво та позитивно пройшли Настільні ігри. А в які саме настілки грали і хто переміг — читайте в релізі.

Під час Настільних ігор студреспубліканці мали змогу показати свою ерудицію, «прокачати» спритність і винахідливість, увагу і тактично-аналітичні вміння, відчуття колективу і здатність до мобілізації, загалом потренуватися для якіснішої роботи в рамках оргідіяльнісної гри на тему «Інакша Україна — для Нового світу». А ще заробити трошки валюти Студреспубліки — НДЛМчиків.

Змагалися в наступні настілки: «Хто я», «Монополія» і Fantasy. Поза конкурсними турнірами також грали в Uno. Цікаво, що під час змагань замість жорсткої конкуренції, навпаки, учасники/ці намагалися допомагати один одному, підставляти плече в складних моментах.

Вітаємо переможців/ниць суб-фестивалю:

  • «Хто я» — Олександра Торубара (Полтавська обл.),
  • «Монополія» — Поліна Компанієць (Чернігівська обл.),
  • FantasyЯрослав Спориш (Полтавська обл.).

Хочу ще раз наголосити, що Настільні ігри, як і вся Студреспубліка — розкривають ваші здібності, розвивають вас, сприяють формуванню установок, мотивацій і якостей, які дуже потрібні для спроби опанування Інакшого, для роботи з майбутнім і розбудови України та світу, які процвітатимуть, а не занепадатимуть.

До зустрічі, на ХХIV Студреспубліці!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Марченко