fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-06-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Найкрасивіша і найрозумніша – це наша «Перша Леді»

zcIzjszhNCQ25 червня 2017р. о 18:00 на стадіоні біля школи № 57 у самому центрі мікрорайону Намив, з нагоди Дня молоді та в рамках міського фестивалю «Миколаїв — місто талантів» проходитиме «Перша Леді Миколаївщини». «Краса врятує світ» — стара і відома приказка. Республіканці ж вважають, що корисне поєднання, це коли краса + інтелект.

Цього року, готуючись Миколаївської Студреспубліки, організатори підготували маленький сюрприз. Ще за два тижні до самого мульти-фестивалю вирішили провести конкурс краси особистості «Перша Леді». Анонс події — нижче.

Участь у конкурсі візьмуть 8 найгарніших і найталановитіших студенток Миколаївщини, які покажуть феєричне шоу. Під час конкурсу в учасниць буде 3 креативних виходи: у танго-сукнях, в яскравих і модних боді, а також стилізація «Великого Гетсбі». Ще відбудеться конкурс талантів, під час якого дівчата з задоволенням покажуть свої таланти: вони танцюватимуть, співатимуть і показуватимуть гімнастичні номери.

Звісно, що опісля конкурсу красуні відвідають і Миколаївський регіональний етап Студреспубліки-2017 на тему «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Миколаївщини», який відбудеться з 7 по 9 липня на Базі відпочинку «Очаків» у однойменному курортному містечку. Хочете попрацювати та потусити разом із ними, то онлайн-реєстрація на «регіоналку» тут:

Переможниця регіонального етапу «Першої Леді» змагатиметься за звання національної переможниці зі студентками з усієї України вже наприкінці серпня, до Дня Незалежності України, під час фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка». Тому, вам варто один раз побачити це неймовірне дійство, ніж потім тисячу разів про нього почути!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївської Студреспубліки