fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Увага всім студент(к)ам, Миколаївська Студреспубліка вже близько

5-7 липня 2019р. у санаторії «Очаків» відбудеться Миколаївський обласний етап ХХI Міжнародної програми «Студентська республіка-2019» на тему: «Суб’єкт модернізації Миколаївщини – відповідальність Покоління». Ви також можете стати частиною «регіоналки», провести 3 незабутніх дні на морі й отримати уінкальний досвід і заряд позитивних вражень. Приєднуйтеся!

Готові стати частиною мегаподії, яка може кардинально змінити бачення на ваші погляди та вчинки? Тоді беріть участь у Миколаївській Студреспубліці, перемагайте і рухайтеся вперед. Як туди потрапити – читайте в анонсі.

Студреспубліка – це наймасштабніша щорічна молодіжна інтелектуально-розважальна програма. Протягом її гіпернасичених днів і етапів молодь порине у життя імпровізованого міста-«держави», зі своїми правилами, де громадяни невпинно шукають сценарій для кращого розвитку України.

Вас чекають: вибори Студентського/ї мера/ки, депутатів/ок Студентського магістрату. Ну і звісно, найрізноманітніі суб-фестивалі, серед яких «Дебати», «Студентська Мафія», «Республікада», величезна кількість позитивних емоцій і не тільки…

«Цього року Миколаївська Студреспубліка буде яскравою і незабутньою. Ми обіцяємо багато новинок, яких у нас не було раніше, такі як фарби Холі, новий формат водних перестрілок, насичена частина для інтелектуалів/ок і ще багато сюрпризів. Все буде чьотко!», — обіцяють організатор(к)и.

Бажаючі можуть із легкістю взяти участь, пройшовши онлайн-реєстрацію:

Детальна інформація — у регіонального координатора Миколаївської Студреспубліки-2019 Максима Караулова, 063 368 75 88.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївської Студреспубліки