fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-07-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Творимо історію: ХХ років для Миколаївщини

6-8 липня 2018р. на БВ «Очаків», на березі Чорного моря, пройшов Миколаївський обласний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Студентською меркою з великим відривом обрали лідерку ігрової партії «ModerNOVA молодь» Дар’ю Чернявську [+ відео].

Близько 200 учасників/ниць та експертів/ок протягом 3-х діб вперто працювали над майбутнім рідного регіону, а також активно змагалися у мульти-фестивальній частині. Яких напрацювань було досягнуто та хто виборов омріяну перемогу – далі. 

Студреспубліка — це мульти-фестиваль, мета якого сформувати та підготувати молодь до дорослого життя, виховати покоління здатних вільно мислити, свідомих лідерів для України. Щорічно на мульти-фестивалі проходять вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату, які протягом року будуть відстоювати інтереси молоді та реалізовувати молодіжні проекти. Крім того, вони активно беруть участь в обговоренні та вирішенні питань молодіжної політики міста й області.

Змістовна програма була насичена: ОДГ, велика кількість дискусій, обговорень на тему: «Як досягти прогресу і миру на Миколаївщині». Обговорення стосувались ролі підприємництва в розвитку України, проблем національної безпеки, суспільства й еліти в умовах зовнішніх і внутрішніх конфліктів, альтернативного курсу розвитку України, бідності й економічного зростання регіону. Далі молодь розробляла плани досягнення миру та прогресу. Експертували роботу культовий політолог Ігор Іванніков, актор, радник голови Миколаївської облради Віктор Смірнов, політтехнолог Андрій Острєв та економіст Віктор Погромський.

Також у рамках програми була й мульти-фестивальна частина: Інтелектуальні ігри («Що?Де?Коли?»), «Квест-фестиваль», «Глоубел флешмоб», волейбол і квадробол (гра з м’ячем).

 

 

 

 

 

 

За активну участь у суб-фестах учасники/ці отримували інтелектуальні бали та республіканську валюту, яка необхідна для реєстрації партії та кандидатури в Студентські мер(к)и.

Кандидатками в Студентські мерки Миколаївщини стали Маргарита Зареченська з партією «Молодь 2.0» і Дар’я Чернявська з партією «ModerNOVA молодь». За результатами таємного голосування перемогу виборола Дар’я Чернявська, студентка Миколаївського національного університету ім. В.Сухомлинського.

 

 

 

 

 

 

Депутат(к)ами Студентського магістрату Миколаївщини-2018/2019 стали:

  • Артур Арутюнян, студент Миколаївського національного аграрного університету;
  • Олег Горум, студент Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова;
  • Костянтин Євсєєв, студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;
  • Юрій Корня, студент Миколаївського національного університету ім. В.Сухомлинського;
  • Артем Кривцов, студент коледжу Миколаївського національного університету ім. В.Сухомлинського;
  • Єлизавета Левченко, студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;
  • Іван Мокряк, студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;
  • Анастасія Паращук, студентка Університету сучасних знань;
  • Вікторія Перебийніс, студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;
  • Артем Петросян,студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Новообрані Студентська мерка і Студмагістрат, переможці суб-фестивалів, інші активні й небайдужі представлятимуть Миколаївщину під час фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки, де відбудеться масштабна дискусія про мир і прогрес, а також будуть обрані нові Студентський/ка президент/ка і депутат(к)и Студентського парламенту України.

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївська Студреспубліка пройшла за підтримки управління з питань молодіжної політики Миколаївської міської ради, народного депутата України Сергія Тарути, депутатів обласної ради Михайла Соколова, Ігора Івануни, Івана Кухти, громадських діячів Артема Ващиленка, Володимира Самойленка та Євгена Воробйова, екс-учасника Студреспубліки, мецената Гната Коробка.

Спонсори: ГО «Цвіт нації» та Григорій Курганський, РА «Лідер», кінний клуб «Підкова», Аквапарк в Очакові, медичний центр доктора Бєлашова, туристичне агентство «Лідер Тур», дім реклами «Башня».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївської Студреспубліки