fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-07-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Ми це зробили! Рівненські студенти обрали собі мера!

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"19-22 липня 2015р. у таборі «Сигнал» відбувся обласний етап Міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка». У його рамках було обраного нового Студентського мера та магістрат Рівненської області, визначені переможці багатьох суб-фестів.

Рівненська Студреспубліка — не пасла задніх. Пройшла змістовно, енергійно, з суб-фестами та цікавими учасниками. Обрано нову студвладу регіону, яка вже готова позмагатися на всеукраїнському рівні. Деталі — далі.

Online

Після розбиття наметового містечка та знайомства між собою учасники розбились на три команди, що згодом й стали республіканськими партіями: «Студентська Рада РДГУ», «Гальорочка» та «Залізобетонні».

IqQSafLQpME

А протягом всіх днів та ночей проводилися суб-фестивалі: зокрема, West Rivne Mafia Club із неперевершеною ведучою «Мафії» Ганною Шаєвською, Dj 1KILLER із його потужними й енергійнимим треками. Просто найкрутіші ведучі та співорганізатори події Антон Фарина й Андрій Мандзюк зривали сотні овацій. Із дійсно цікавим квестом і політичною частиною гри Олексій Китюшко змусив усіх побігати. А файні весілля проводила чарівна Тетяна Збаравська. З особливо складними політичними питаннями допоміг розібратись експерт Андрій Логащук, веселила всіх команда КВН «Летний дождь» із їх чорними й особливо тонкими жартами.

Переможницею конкурсу краси особистості «Перша Леді Рівненщини-2015» стала Соломія Цуцуп.

Новий Студентський магістрат Рівненщини складається з таких людей:

  • Яна Гриневич,1GdwWCaBxr0
  • Віталій Іванов,
  • Анастасія Карпова,
  • Віталій Кужель,
  • Павло Мосієвич,
  • Іванка Негара,
  • Дмитро Семчишин,
  • Антон Фарина,
  • Соломія Цуцуп,
  • Юлія Шарова.

А Студентським мером стала людина, що набрала 53% голосів — Дмитро Козачок.

Організатори, передусім, хочуть подякувати директору КП СОК «Сигнал» Халейко Юрію Михайловичу, Голові Рівненської районної ради Пилипчуку Володимиру Олександровичу, відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської облдержадміністрації, а також інформаційним партнерам, перевізникам, фотографам і всім, хто доклав зусиль в організації події!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Рівненської Студреспубліки