fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-11-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Мрій, працюй, досягай!

ПершогоIMG_124-17 на регіональному рівні «Кращого студента» в 2017р. обрано на Волині. Ним став Назар Дубина, студент 5-го курсу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Волинський етап КСУ відбувся 16 листопада 2017р. у Палаці культури міста Луцька [+ відео].

Участь у змаганні взяли 6 студентів, які протягом вечора зачаровували суддів і глядачів у різних конкурсах. Як презентували себе номінанти, з якими труднощами зіткнулися та хто ж отримав такі бажані звання кращих – далі. 

Конкурс «Кращий студент Волині-2017», організований Студреспублікою та Студентською радою Волині, відбувався у три етапи. На І студенти подавали заявки, ІІ – це засідання членів журі, які обрали найкращих у своїх номінаціях і ІІІ – конкурсний виступ учасників.

Оцінювали учасників журі, до складу якого ввійшли:

  • Тетяна Гулик — помічниця проректора з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, кандидатка філологічних наук;
  • Дарія Паньків — керівниця відділу рекрутингу ІТ-компанії Internetdevels;
  • Андрій Сірук — директор агентства ’Artefact’;
  • Сергій Скулинець — заслужений артист естрадного мистецтва України, шоумен;
  • Захар Ткачук — очільник Молодіжного центру Волині;
  • Катерина Шкльода — начальниця відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради.

original-dsc5442IMG_0891Першим завданням було відео-представлення. Всі учасники підійшли дуже креативно. Було все: і відзняте відео на своєму робочому місці, і у форматі «запитання-відповіді», також учасники вихваляли власні наукові здобутки та показували різноманітні активності по життю, а дехто навіть проводив власний психоаналіз і просто розповідав, чому він щаслива людина, і як такого стану можна досягнути всім.

IMG_0905dsc_2927.jpgIMG_0971

 

 

 

 

 

Наступним був конкурс талантів, який розкрив претендентів на перемогу з іншої сторони. Вони співали, танцювали, читали вірші, жартували і навіть розігрували подарунки. Заключним був інтелектуальний конкурс, під час якого номінанти відповідали на каверзні запитання журі.

А запитання, до речі, вражали оригінальністю. Наприклад, батько синів-близнюків Сергій Скулинець запитав: «Чим відрізняється вода від близнят?» Віра Алфьорова припустила, що близнят не можна випити. Та правильна відповідь була такою: «Вода — H2О, а близнята — О, аж два».

IMG_0985IMG_10261511209865

 

 

 

 

 

У підсумку всіх непростих змагань «Кращим студентом Волині (комплексна характеристика)» став Назар Дубина. Хлопець – депутат Студентського магістрату Волині-2016/2017, учасник оргкомітету Волинської Студреспубліки (2016-2017рр.),  «Школа лідерів» (2016-2017рр.), тренер проектів «Школа влогінгу», «Школа молодого бібліотекаря», керівник проекту «СНУ ЛАЙФ», Креативної лабораторії СНУ, один із засновників ‘6a studio’, переможець багатьох конкурсів. Нагороджував кращих директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради Олексій Веремійчик.

dsc_3096.jpgdsc_3035.jpg

 

 

 

 

 

 

Назар подякував усім, хто його підтримував і сказав, що навколо зібрана дуже класна студентська команда – люди, на яких можна покластися. «Дуже щасливий, що виграв. Це буде для мене черговою мотивацією бути ще активнішим, ще більше творити всяких класних креативних речей на благо студентства, на благо молоді, на благо нашої країни. Не слухайте нікого, якщо вам хтось каже, що у вас щось не вийде», – сказав переможець. А ще Назар каже, що щастя включає в себе тільки три етапи – «Мрій», «Працюй», «Досягай».

Ну що ж, до зустрічі на всеукраїнському фіналі конкурсу!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами «ВОЛИНЬinfo»