fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-09-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Модернізуймо Україну згуртовано!

ава флешмобВже котрий рік поспіль фінал Студреспубліки розмальовує своїми яскравими барвами узбережжя моря. Задля того, щоб знову запалити в серцях молоді вогонь амбітності та рішучості, цьогорічна Студреспубліка завітала на Миколаївщину. Цікавим є те, що поки світлі голови складали позитивні сценарії модернізації України, веселі й ініціативні проявляли себе в «Глоубел флешмоб».

Чи замислювався хтось із нас, які саме емоції вирують у серцях флешмоберів? Можливо, це командний дух, який змушує кожного учасника дійства максимально виражати себе, це також може бути й той веселий і піднесений настрій, що лине від щасливої молоді, а можливо, це бажання спільними й активними діями змінювати світ? Зараз дізнаємося.

3lepzujlly8sw38h_zceme

 

 

 

 

 

 

 

Ми часто чуємо, що починати треба з самого себе, але якщо ж у тебе є вдала та рішуча команда, то чому ж не виділитись і не використати цю можливість максимально? Правильну відповідь дадуть представники делегації Чернівецької області, котрі своїм безмежним запалом і відмінною згуртованістю здобули перемогу у змаганні флешмобів, яке проходило на фіналі Студреспубліки 24-27 серпня 2016р.

53xlg4j5fje0xmliscjgyc

 

 

 

 

 

 

Звісно, комусь може спасти на думку, що значна кількість учасників теж додає необхідних сил для перемоги, але ті, хто спостерігав за «Битвами Ісуса», можуть таку думку з легкістю спростувати. Крім того, командний дух завжди вирує в серцях тих, хто не соромиться в якомусь дивному чи незвичному образі пройтись наметовим містечком чи організувати псевдовикрадення студреспубліканців саме тоді, коли так нудно стояти в черзі до їдальні.

Коли споглядаєш таке дійство, то в голову закрадаються думки: «Навіщо?», «Люди, ви це для чого робите?», але відповідь відома тільки тим, хто не боїться своїми рішучими та зовсім не повсякденними діями втілювати свої амбіції в життя!

dsc_10972fspzrgls1yimg_8311

 

 

 

 

 

 

Модернізація починається з кожного з нас, а якщо ж діяти разом і згуртовано, то шансів на кращий результат стає набагато більше!

Аналітика гри-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор:  Катерина Кривуця