fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Сила багатьох має змінити цю країну

Screenshot_1(26)Абсолютно нічого не заважає тобі та твоїм друзям організувати крутий, вибуховий флешмоб на фіналі XVIII Міжнародної Студреспубліки-2016, що відбудеться 24-27 серпня 2016р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря.

А чи спадало тобі на думку, що саме ти і маєш бути тією невід’ємною частиною більшості (яка обов’язкове ще постане), котра прагне до позитивної модернізації? До чого тут флешмоби — в тексті нижче.

«Як саме долучитися та проявити себе?», — запитаєш ти… відповідь проста! Саме цим ти і зможеш показати, що якщо ж нам, молоді, вдається творити в межах держави Студреспубліки, то що ж заважає перенести всі зусилля на рідну країну?

Долучайся, твори, модернізуй! Поспішай, проходь онлайн-реєстрацію:

Мобери всєя України, кураторка суб-фесту «Глоубел флешмоб» із нетерпінням чекає на ваші прогресивні та модернізуючи ідеї флешмобів. Звертайтеся до Катерини Кривуці за номером: 097 625 67 86 або ж пишіть на e-пошту: katherinekryvutsya96@gmail.com.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор:  Катерина Кривуца