fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Шукаючи прогресивні ідеали мужності

Модернізація України, а тим паче надзусилля для творення Інакшої України потребують ентузіазму мільйонів і водночас нових Героїв, нових Ідеалів, нових прикладів для наслідування! Тому поєднання мужності з естетичними, інтелектуальними й іншими прогресивними чеснотами це формула «Містера Студреспубліки». Як цього року в рамках фіналу XXIII Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу» пройшов цей, багатий історією, всеукраїнський конкурс?

22 серпня 2021р. в Лазурному, на самому березі Чорного моря, запальні хлопці змагалися* за титул «Містер Студреспубліки». Далі — подробиці запеклого поєдинку.

Тільки-но намети вросли в землю, а зі сцени прозвучала установча доповідь — талановиті, толкові та харизматичні всія Студреспубліки розпочали підготовку. На учасників очікували оригінальні конкурсні завдання — тож протягом 2-х діб без репетицій, звісно, ніяк!

 

 

 

 

 

У форматі шоу хлопці змагалися у 5-ти випробуваннях: вихід-візитівка у колекційних республіканських футболках; пляжний вихід; конкурс талантів; вихід у вечірньому образі й інтелектуальний конкурс, де учасники відповідали на каверзні запитання журі.

Оцінювали конкурсантів:

І з гордістю відзначаємо, що журі було приголомшене, адже хлопці співали, грали на гітарі (і не щось, а з репертуару Rammstein), стендапили та читали вірші.

У підсумку «Містером Студреспубліки-2021/2022» був визначений Олександр Стасюк (м. Київ).

«Містер Студреспубліки» — це завжди крута подія, адже просто неба, а точніше затьмарюючи небесні світила, Студреспубліка запалює власні «зірки». Хто знає, можливо саме ти — «зірка» 2022р. Час уже пішов, тож побачимось на регіоналках і фіналі ХХІV Студреспубліки!

 

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Саріон