fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Миколаївський Космос сколихнув вітер із Марсу

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"З 10 до 12 липня 2015р. на базі відпочинку «Космос» у с. Рибаківка, що розташоване на узбережжі Чорного моря, пройшов Миколаївський етап «Студентської республіки», яка з кожним роком збирає все більше і більше студентів. Учасники мульти-фестивалю мають змогу не лише відпочити, але й позмагатись за перемогу у виборах Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

Активні студенти та молодь міста й області зібралися для розробки Програми модернізації регіону, а також весело провести час, взявши участь у суб-фестах, конкурсах. Ставши громадянами держави Студреспубліка, студенти отримали можливість узяти участь у виборах й обрати нову студентську владу. Як же ж усе було насправді?

Гідність своїх вишів представляли, зокрема, студенти Чорноморського державного університету ім. П.Могили, Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського, а також коледжу Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського, Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова. Цього року в мульти-фестивалі взяли участь близько 270 людей.

Серед суб-фестів особливо вирізнилась «Мафія», велика кількість учасників грали у «Квест», із задоволенням долучалися до флеш-мобів. Виступ відомих студентам гравців КВН зірвав овації.

DwkbtN2XSFkОргдіяльнісна гра, націлена на розробку Програми модернізації регіону, була розділена на два блоки: промисловий і гуманітарний. Під час роботи над промисловим блоком, учасники розглядали модель Європейського фонду управління якістю, електронний уряд та економічний потенціал Миколаївщини. Також була представлена презентація програми підтримки молоді «Студент» від МСП «Ніка-Тера». В гуманітарному блоці розглядались органи державного та муніципального управління у процесі модернізації молодіжної політики. Цікавим виявився факультатив, на якому були висвітлені особливості національних політтехнологій.

Вибори Студентського магістрату та мера,Xy9a0eCmPEg як завжди, стали найважливішим етапом мульти-фестивалю, оскільки в результаті інтелектуальної частини гри кандидатами стали найрозумніші учасники. Розробивши власні проекти модернізації Миколаївщини, вони представили свої результати, отримали оцінки та візи експертів, провели дебати та отримали можливість бути обраними.

За давньою традицією для переманювання виборців, проводились бунти, протести, спроби скинути владу. Учасники мітингів вимагали чесних виборів і більш тісної комунікації з організаторами. Один із мітингів переріс у альтернативні вибори, за результатами яких був обраний альтернативний мер «Чугайленду» Олександр Чугай. Він знайшов свою підтримку серед тусовщиків на дискотеці, які вже не перший рік були захоплені, створеним ними фаном.

Але це не вплинуло на хід інтелектуальної та політичної гри. Вибори DUMDAnIvyOoСтудентського мера були проведені в 2 тури, а депутати Студентського магістрату обирались по пропорційній системі та відкритим спискам.

У результаті Студентським мером Миколаєва стала студентка Чорноморського державного університету ім. П.Могили Вікторія Іванова.

Депутатами Студентського магістрату стали:

  • Олександр Гончаренко, студент Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова,
  • Артем Дмитренко, студент Чорноморського державного університету ім. П.Могили,
  • Максим Караулов, студент Чорноморського державного університету ім. П.Могили,
  • Юлія Лях, студентка Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського,
  • Максим Максимчук, студент коледжу Миколаївського політехнічного інституту,
  • Анна Мартишко, студентка Чорноморського державного університету ім. П.Могили,
  • Костянтин Нестеренко, студент коледжу Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського,
  • Ганна П’ятигорець, студентка Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського,
  • Валерія Сабодаш, абітурієнтка;
  • Мілена Шагай, студентка коледжу Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського, яка стала переможцем інтелектуальної частини гри.


Ми вітаємо переможців і бажаємо їм реалізації всіх ідей, проектів та отримати можливість долучитись до модернізації Миколаївщини разом із більш досвідченими колегами, а також сил і терпіння для участі в фіналі Студреспубліки, який відбудеться наприкінці серпня, до Дня Незалежності України, на березі Чорного моря! Переможці впевнені в тому, що зможуть представити наш регіон на високому рівні.

Для підсумку приводимо лозунг команди нового Студентського мера: «Змінюйся на краще»! Вся Миколаївська Студреспубліка підтримує та долучається до співпраці і роботи з новою студентською владою регіону.

Висловлюємо подяку управлінню по роботі з молоддю департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА, управлінню у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради за організаційну підтримку. Окрему велику подяку виголошуємо базі відпочинку «Космос», с. Рибаківка, на чолі з Іваном Фаріоновим за чудове місце, розуміння та всебічну підтримку!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Єлизавета Ніконова