fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Мафія ніколи не спить!

mafia_2009Цього року на березі моря 22-25 серпня 2015р. на молодь України чекає найграндіозніша подія року — фінал Студреспубліки-2015! І безсумнівно — фінал чемпіонату України зі «Студентської Мафії». Долучайся обов’язково!

Мафія — це командна психологічна, рольова гра з детективним сюжетом, що моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості з неорганізованою більшістю. Про те, як будуть «воювати» найбільш обдаровані «мафіозі» країни — далі.

Сюжет гри: городяни оголошують війну мафії, бо втомились від непорядку, вбивств і хаосу Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"в їхньому спокійному колись містечку. Посадити всіх мафіозі за грати — не залишити жодного на свободі! Допомагає наляканим мешканцям п. Шериф, що від початку працює під прикриттям. У відповідь мафія намагається знищити всіх до одного городян…

Переможе — тільки найсильніший! Можливо, ним будеш саме ти?

До речі, у свій час початок розвитку «Мафії» серед українських студентів дали саме Студреспубліка та НДЛМ.

Для участі обов’язково потрібно пройти онлайн-реєстрацію:

Online

За додатковими питаннями звертайся до Олександра Чмель — кураторки суб-фесту «Студентська Мафія», 093 29 808 32, alexa.chmel@gmail.com.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Чмель