fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-10-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Андеґраунд смислового гумору

Непересічний гумор, кмітливість і, звісно, майстерність влучного сарказму все це сталось на фіналі ХХІІІ Студреспубліки під час суб-фесту «Кубок КВН». Вже вкотре на узбережжі Чорного моря лунають смішнющі жарти та репризи, а глядачі/ки аплодують і вітають кращих студентських жартівників/ць. Бо не буває ж інноватування без самоіронії, дотепних складних підтекстів і контекстів!

У рамках фіналу Студреспубліки-2021*, що проходив на чорноморському узбережжі Лазурного, на сцені відбувся «Кубок КВН» на тему, власне, всього літнього циклу Студреспубліки «Інакша Україна — для Нового світу». Хто «журив», змагався і перемагав — далі.

Вміння змістовного та, головне, інтелектуального жарту — не з легких задач, оскільки піднесення проблем через призму гумору є суттєвим і може бути поштовхом до їх вирішення та постановки нових прогресивних завдань. Суб-фестиваль «Кубок КВН» на фіналі Студреспубліки (21–24 серпня 2021р.) цьогоріч відзначився ковтком позитиву й андеґраунду смислового сарказму, де жартували про актуальне й Інакше.

У конкурсі взяли участь 2 команди: «Яке їхало, таке здибало» (Чернівецька обл.) та ЛСД (Люди Скривджені Державою) (Полтавська обл.).

Команди змагалися у 2-х конкурсних епізодах. «Привітка» — конкурс, в якому команди знайомилися з глядач(к)ами, презентували свій стиль і гумор на тему «Інакша Україна — для Нового світу», та «Зворотна розминка» — де учасники/ці мали змогу швидко, а, головне, дотепно відповідати на запитання.

Судили команди високоповажне журі в складі: шоумен, комік, ексучасник легендарного гурту «Сен-Тропе» Євген Кулик; журналіст, в’язень сумління Руслан Коцаба; психолог, священик, експерт Студреспубліки о. Антоній Рудий.

Переможцницею стала команда ЛСД (Люди Скривджені Державою), яка була нагороджена кубком та прикольними подарунками. А всі учасники/ці отримали цінний досвід, море позитивних емоцій і гучні оплески від студреспубліканців/ок.

Наголосимо ще раз, що Студреспубліка — це одне із небагатьох місць в Україні, де гумор не перетворився у нецікавий треш і де не підміняють відповіді на надскладні питання тупим відхіхікуванням. Навпаки, гумор на Студреспубліці — це інтелектуальна дотепність, що і заставляє глибоко замислитися, і розриває наші животи.

До зустрічі на «Кубку КВН» під час XXIV Студреспубліки-2022!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Павлюк