fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Красуні-студентки поборолися за титул «Першої Леді Миколаїв-2015»

4 липня 2015р. у Миколаєві в нічному клубі rxAftUfkb0g[1]CAPRICA пройшов найяскравіший і незвичайний конкурс краси особистості «Перша Леді-2015», організатором якого стала Миколаївська Студреспубліка. Красуні змагалися не лише у зовнішності, але навіть і в екстримальних конкурсах. Найкрасивішою студенткою стала Аліна Марущак.

«Перша Леді» – це конкурс краси, що має свою виняткову специфіку й ексклюзивність! Для того, щоб узяти участь у ньому, дівчина має бути не лише вродливою зовнішньо, але й розумною та соціально-активною, відповідати параметрам академічної успішності, пройти жорсткий конкурентний відбір. Про те, як Миколаїв відстоював честь і далі називатися «містом красунь» — нижче.

-kss7-QUz9QQiI9zlL7weYQ0NKKdGQvvI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс «Перша Леді» незвичний тим, що це єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси особистості. Цього разу за титул «Перша Леді Миколаєва-2015» поборолись 7 чарівних розумниць. Учасниці проходили цікаві випробовування від членів журі протягом тижня, як-от «макіяж подрузі» або 5-хвилинна фотосесія. Але більшість із випробовувань були екстримальними: стрільба з лука, проходження мотузкового парку та розпалення вогнища в диких умовах, із якими дівчата впорались… по-різному.

IMG_0377_1IMG_0438_1

 

 

 

 

 

 

 

Власне, під час самого конкурсу, ведучим якого був його співорганізатор, представник event-компанії «Супер Свято» Андрій Нерода, студентки дефілювали у спортивному образі та вечірніх сукнях. Також вони демонстрували свої таланти публіці та журі, до складу якого входили: Петро Брилінський — голова ГО «Союз лідерів», Марія Лисенко — викладака МФ КНУКіМ, Вікторія Романенко — організатор конкурсу, голова регіонального оргкомітету Миколаївського регіонального етапу Студреспубліки-2015, Ірина Мішеніна — представниця арт-студії Unlimited, Олег Соколик — начальник управління у справах сім’ї дітей та молоді Миколаївського міськвиконкому, Студентський президент України-2010/2011, Наталія Співак — переможниця конкурсу краси «Красотка Николаева-2011», учасниця «Міс Україна-2012» і Хайям Хагигатоглу – заступник голови ГО «Міська рада національних товариств».

FVJXaaWYOTY7_zDfzuwXI0

 

 

 

 

 

 

 

За рішенням шановного журі «Першою Леді-2015» у Миколаєві стала Аліна Марущак. Першою віце-Леді стала Анжеліка Запорожченко. Титул «Леді Спорт» отримала Лаура Драннікова, яка окрім того, одержала ще додатковий приз Глядацький симпатій. Коронована красуня Аліна, а також Лаура мають представляти Миколаївську область на всеукраїнському півфіналі конкурсі «Перша Леді-2015», що відбудеться наприкінці серпня цього року під час фіналу Студреспубліки-2015. Не менш колоритні титули отримали й інші учасниці: «Леді Drive-2015» — Соловйова Оксана, «Леді Зірка-2015» — Ангеліна Жаркова, «Леді Style-2015» — Анастасія Наседкіна.

J1sthUShg8w0wl8o7e1rnw

 

 

 

 

 

 

 

Також нагадуємо, що з 10 до 12 липня 2015р. у с. Рибаківка, на узбережжі Чорного моря, проходитиме Миколаївська Студреспубілка-2015 на тему «Програма модернізації України». Звісно, там будуть і найкращі з Леді! Реєструйтеся:

Спонсорами конкурсу виступили: магазин Pizhon, ТМ Кривоозерська, арт-студія Unlimited, ТРК «Миколаїв», event-компанія «Супер Свято» й ін.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївської Студреспубліки