fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-12-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

«Кращий студент Києва» — свідомий крок до великих перемог!

Screenshot_315 грудня 2015р. у Києві, у стінах Національного університету харчових технологій відбудеться столичний етап конкурсу «Кращий студент України». Беріть участь або приходьте подивитися на найкращих студентів Києва!

«Кращий студент Києва» пройде вже зовсім скоро. Якщо маєте бажання, можете стати одним із учасників або прийти в якості глядача та повболівати. Як це зробити – читайте деталі у нашому матеріалі.

«Кращий студент Києва» – дає змогу проявитися кращим із кращих! Студенти щороку витрачають багато зусиль, аби здобути гарну репутацію у виші, отримати найкращий бал із усіх предметів, а ще у кожного є улюблена справа, задля якої хочеться рости й здобувати найкращі результати.

Якщо маєте таку справу і вже протягом року зробили внесок – наприклад, організували власний проект чи якимось іншим чином проявили свою громадянську позицію – тоді участь у конкурсі стане завершальною ноткою у підсумках 2015р.!

Найкращий зал, найсерйозніше журі, гарні подарунки і вдячна публіка чекає на всіх.

Що ж треба для участі? Все просто – онлайн-реєстрація на нашому сайті покаже необхідні кроки. Реєструйтесь і опишіть свої досягнення з обраної номінації.

Animation (2)

Нагадаємо, «Кращий студент Києва» – системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді столиці як авангарду розвитку українського суспільства. Оргпідтримку надає департамент освіти і науки, молоді та спорту в Києві.

Правила конкурсу дозволяють одному студенту (за його бажанням) узяти участь у декількох номінаціях одразу. У рамках конкурсу «Кращий студент Києва» визначаються наступні номінації:

  • Кращий студент Києва (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик Києва;
  • Кращий студент-громадський діяч Києва;
  • Кращий студент-дизайнер Києва;
  • Кращий студент-медійник Києва;
  • Кращий студент-науковець Києва;
  • Кращий студент-програміст Києва;
  • Кращий студент-спортсмен Києва.

Доведіть усім, що ви вмієте вдало поєднати навчання, хобі, активну позицію та бажання стати корисним суспільству. Будьте активним громадянином!

«Кращий студент Києва» — свідомий крок до великих перемог!

Деталі можна дізнатися у координаторки проекту Людмили Рудкевич, 093 041 69 80 або менеджер проекту Андрія Карп’юка, 063 358 59 25.

Партнери:

photo519464655546066961 рус_логоphoto519464655546066970photo519464655546066959photo519464655546066958

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки