fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-09-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Волинь і Дніпропетровщина – кращі в аматорському відео!

25001_28-07-12_11-11-07logo_na_sait21.jpgУ нашій країні не вистачає кіно та відео, які б розкривали важливі соціальні проблеми, не вистачає фахівців, які би по-справжньому, глибинно намагалися розібратися в соціальній тематиці, практично немає майданчиків, де можна б було з однодумцями обговорити значущість і знайти розв’язання проблем освіти та як здійснити нову індустріалізацію. Фінал Студреспубліки-2017 вирішує всі три задачі [+ відео].

Багата уява, божевільний креатив і величезна кількість енергії – це Фестиваль аматорського відео. Дивіться і насолоджуйтеся.

Для Студентських мерів і депутатів Студентських магістратів оргкомітет заздалегідь перед фіналом Студреспубліки підготував бонусні завдання, одним із яких було створити промовідео на тему: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України» тривалістю до 40 с. Номінація «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів №1» виявилося непростим, але перемогу таки здобули представники Волинської області!

А найкраще висвітлювали події регіонального етапу Студреспубліки активісти Дніпропетровщини, які стали переможцями у номінації «Найкращі студреспубліканські новини-2017». «Твои закаты и твои рассветы. Спасибо за друзей. Спасибо за это лето, Студрепа…»

Мабуть, усі професіонали розпочинали любителями. І українське кіно починається з аматорського відео. Якісний український кінематограф здатен, потрібно лише більше подібних конкурсів, майданчиків і заохочень для молодих талантів!

Tar_PH-0767Tar_PH-0772

 

 

 

 

 

 

 

Отож, Фестивалю аматорського відео – жити! І привіт, Студреспубліка-2018!

Аналітика гри-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Слизько