fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

ФАВ – знімай, показуй, перемагай

Якщо у тебе є талант  до створення крутих відеоробіт і бажання їх презентувати всім українцям, тоді ти неодмінно повинен узяти участь у Фестивалі аматорського відео, який пройде під час фіналу Студреспубліки-2017 (24-27 серпня 2017р. на Чорноморській косі, під Очаковом, тема фіналу: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України»). Поспішайте подавати конкурсні роботи.

В нашій країні не вистачає кіно та відео, які б викривали значущі соціальні проблеми, не вистачає фахівців, які би по-справжньому, глибинно намагалися розібратися в соціальній тематиці, не вистачає майданчиків, де можна б було з однодумцями обговорити значущість і знайти розв’язання проблем освіти та нової індустріалізації. Фінал Студреспубліки вирішує всі три задачі. Неодмінно скористайся цим. Деталі – в анонсі ФАВу.

Робота має бути спрямована на досягнення суспільно-корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей без комерційних мотивацій. Зміст відеороботи повинен передавати соціальну проблематику, можливі шляхи вирішення суспільних проблем, привертати увагу людей до важливості й актуальності подолання того низхідного, що відбувається навколо нас. Завдання ФАВу — показати, яка роль освіти в новій індустріалізації України.

Загалом, Фестиваль аматорського відео проходитиме у 3-х номінаціях:SR-2017-ava

  • «Гран-прі Фестивалю аматорського відео»,
  • «Найкращі студреспубліканські новини-2017»,
  • «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів №1».

У нашій країні сотні проблем, на жаль, їх просто ігнорують. Інколи, бо вважають, що нереально вирішити, інколи, бо лінь щось робити, інколи, бо просто байдуже, а часто-густо, бо пропаганда відволікає увагу від справжніх проблем. Змініть цю тенденцію!

Вимоги до відео:

1. Тривалість відео – від 60 до 120 с.
2. Відео повинно бути знято на відеокамеру або фотоапарат із функцією відеозйомки.
3.
Відео не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, сепаратизму, алкоголю, наркотиків, порнографії, дискредитувати Студреспубліку.
4. Прем’єра ролика — на фіналі (тобто відео має бути нове, не фігурувати в інших джерелах, проектах, соцмережах тощо (крім номінацій «Найкращі студреспубліканські новини-2017» і «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів №1»).
5. Формат відео: повна свобода творчості.

Умови участі:

1. до участі у конкурсі допускаються всі, хто бажає
2. Відео необхідно надсилати у форматі AVI або MPEG4 на e-пошту: office@studrespublika.com.
3. Разом із файлом у листі повинні бути зазначені: назва відео, інформація про себе (ім’я та прізвище, номер паспорту Студреспубліки (який Ви отримуєте, пройшовши онлайн-реєстрацію), а також роль і ПІБ кожного, хто брав участь у створенні ролика (режисер, оператор, монтажер, актор тощо). Онлайн-реєструйтеся тут:

Animation-SR

4. Останній термін прийому робіт — 23 серпня 2017р.

Креатив, віра в свої можливості і хороша команда однодумців неодмінно допоможуть вам створити класний продукт. Тож, уперед!

На будь-які запитання відповість куратор мульти-фестивальної частини Олег Слизько, 066 673 54 00, 097 929 81 33, olehslyzko@ukr.net

Переможці Фестивалю аматорського відео на фіналі Студреспубліки-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк