fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-05-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Хочеш «Нобелівку» з літератури? Тоді долучайся!

27 травня 2021р. о 17:00 у Книжковому лабіринті «Моя книга», що на легендарному київському ринку «Петрівка», з нагоди Дня Києва відбудеться ІIІ всеукраїнський конкурс студентської поезії «Зозулиця: Молодість. Любов. Весна». Студреспубліка є співорганізаторкою конкурсу і запрошує талановитих, молодих, прогресивних людей долучатися. Маєте, що сказати світу, пишете вірші? — До 25 травня подавайте заявки на участь.

Митці та мисткині покликані бути в авангарді поступу та модернізації, мають допомагати шукати відповідей на найскладніші питання — і про суперкризу, і про мир, і про пандемію. Запрошуємо вас долучитися до прогресивного поетичного конкурсу*, де ви зможете не лише поділитися своїм талантом публічно, але й матимете нагоду поспілкуватися особисто зі справжніми профі літературної та видавничої справи. Як подати заявку і хто визначатиме переможців/ниць — в анонсі.

Інший співорганізатор проєкту, надійний партнер і друг Студреспубліки — Видавництво «Саміт-книга», яке вже багато років підтримує молодих авторів/ок, допомагає їм видавати книги зі своїми творчими напрацюваннями. Метою проведення вже третього конкурсу є виявлення талановитих особистостей і надання їм можливості реалізації свого літературного потенціалу, формування і розвиток креативних здібностей, естетичного смаку студентської молоді.

З кожним роком конкурс набирає дедалі більшої популярності, до участі подають свої роботи ще більше молоді, твори стають куди різноманітнішими, що говорить про неймовірний потенціал нашого студентства. ІIІ всеукраїнський конкурс студентської поезії «Зозулиця: Молодість. Любов. Весна» — це прекрасний майданчик для вас і ваших друзів/подруг достойно презентувати свої авторські роботи. А визначить найкращих професійне журі в складі:

  • Володимир Бульба — голова наглядової ради ГО «Громадська рада з питань культури, молоді та спорту України»;
  • Павло Вікнянський — лідер республіканців України, співголова журі;
  • Юлія Гершун — голова ГО «Молодь, яка творить державу»;
  • Дмитро Дроздовський — головний редактор журналу «Всесвіт»;
  • Сергій Куліда — письменник, головний редактор газети «Літературна Україна»;
  • Олег Сербін — директор Наукової бібліотеки ім. М.Максимовича при КНУ ім. Тараса Шевченка;
  • Кіра Снова — поетка, переможниця ІІ всеукраїнського конкурсу студентської поезії «Зозулиця: Молодість. Любов. Весна»;
  • Іван Степурін — директор видавництва «Саміт-книга», співголова журі;
  • Владислав Трубіцин — президент БФ «Культурні новації».

Звісно, запрошуємо вас на саму подію із активною і драйвовою групою підтримки. Також на вас очікуватиме приємний бонус — запрошеними будуть відомі творчі особистості, які, при бажанні, зможуть запропонувати будь-якому/ій конкурсанту/ці, незалежно від здобутого місця, виступити на своїх творчих вечорах чи інших заходах, долучитися до якихось спільних ініціатив.

Місце проведення: м. Київ, Книжковий ринок «Петрівка», 39-й ряд, Книжковий лабіринт «Моя книга» (М «Почайна» («Петрівка»)).

Заявки подавати (стислу інформацію про себе та твори чи посилання на них) до 24:00 25 травня на e-пошту: office@studrespublika.com. Довідки: (044) 529 13 75.

* Подія відбудеться за дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів 

Як проходив конкурс у 2018р.
Як проходив конкурс у 2019р.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки