fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-04-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Кохання — понад усе!

Студреспубліка любить вас щоденно і хоч День святого Валентина минув, пам’ять гаряча — і ми пригадуємо, як акція республіканців «Стіна кохання» підняла настрій українцям, внесла частинку добра і щастя та показала, що любов вічна і здатна здолати всі проблеми.

Ще з 1998р. така очікувана акція «Стіна кохання» є незмінним подарунком від республіканців. Під час неї люди пишуть на символічній «стіні» те, що хочуть побажати коханим/рідним/друзям/Україні/світу, й отримують  стильну республіканську «валентинку». Детальніше, як святкували у Житомирі, Києві та Київщині, Тернополі, Харкові й Чернігові – далі.

У найромантичніший день року 2 провідних університети Житомирщини взяли участь у «Стіні кохання». Учасники/ці мали можливість отримати унікальну «валентинку» від організаторів і залишити свій коментар-побажання на символічній «стіні». Творчі студенти писали авторські вірші, поезії і просто теплі слова:

«Кохай, бо час тебе не жде!
Він забирає твої дні і ночі.

Кохай, допоки тіло спрагле й молоде,
Бо в старості кохають тільки очі».

Дякуємо студентам Житомирського державного технічного університету та Житомирського державного університету ім. І.Франка за активність. До акції долучилися і викладачі/ки, проректори, працівники/ці адміністрації й окремих структурних підрозділів.

 

 

 

 

 

 

 

 

14 лютого 2019р. у кращих вишах Києва пройшли «Стіни кохання», які несли світло та любов студентам і молоді столиці. Промені любові сяяли у Київському політехнічному інституті, Національний університет біоресурсів і природокористування України та Київського університеті ім. Бориса Грінченка. Студент(к)и з захопленням надсилали свої побажання коханим, близьким і рідним, університету, Києву й Україні, багато було побажань миру і тепла.  

 

 

 

 

 

 

 

У Київській області акція пройшла в Білій Церкві. Незабутнє студентське життя! У Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі було влаштовано для своїх студентів/ок оригінальне привітання до Дня закоханих. Кожен/а охочий/а записували свої привітання, звісно ж, на «Стіну кохання», а в подаруночок отримали красиві «валентинки»!

 

Тернополяни по-особливому цього року відзначили свято закоханих. Спочатку республіканці привітали працівників/ць Тернопільської міськради, побажали їм, незважаючи на всі проблеми сьогодення, вірити й працювати для достойного майбутнього України і рідного краю. А далі «двіж» продовжився у нічному клубі «Пульс», де молодь могла танцювати, веселитися і вітати один одного з чудовим святом республіканськими «валентинками».

 

 

Справжня інтернаціональна «Стіна кохання» відбулась у Харкові. Просто біля метро, на найдрайвовішій площі міста, там, де завжди надихає на перемогу крилата Ніка, стінка на «стіну» відбувся батл республіканців і німецьких фанів футболу, проте вирішили все полюбовно — усім подарували концептуальну республіканську «валентинку», а наші нові німецькі друзі залишили найрізноманітніші побажання для всього регіону. Сотні харків’ян залюбки залишали свої побажання для найдорожчих людей та усіх земляків/чок.

 

У Чернігові активним був Чернігівський національний технологічний університет, долучившись до всеукраїнської акції «Стіна кохання». Студент(к)и, викладачі/ки й адміністрація університету з задоволенням брали участь в акції: писали привітання, побажання й навіть свої мрії. Всі були приємно вражені крутими «валентинками» в подарунок. Свято прийшло весело та яскраво!

 

 

 

 

 

«Стіна кохання» — це особлива акція, адже в час, коли не вистачає молодої люблячої енергії всьому світу, коли посмішка стає рідкістю — саме молодь запалює серця, зароджує іскорки щастя та дарує любов усій планеті.

One Ukraine – One Love

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки