fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Київська Студреспубліка та MSI захопили Маріїнський парк емоціями

11102858_906204446092027_4856644178093874775_nВ рамках Київської «Студентської республіки» за підтримки MSI Україна був проведений майстер-клас зі створення комп’ютерних ігор у Unity 3D на І всеукраїнському благодійному фестивалі сім’ї та спорту «Крепатура», який проходив 8-9 серпня 2015р. у Маріїнському парку столиці.

По всій Україні регіональні Студентські магістрати на чолі зі Студентськими мерами енергійно виконують т.зв. бонусну програму, щоб отримати якомога більше бонусів, які їм знадобляться під час фіналу Студреспубліки на Арабатці, темою якого буде Програма модернізації України. Чим уразили кияни — у матеріалі нижче. 

Можливості використання рушія були розглянуті на конкретних прикладах, як от: обчислювальна продуктивність, показана на Cities: Skylines – присутність близько 200 000 об’єктів на карті одночасно; кінематографічні можливості були показані на прикладі демонстраційного ролика Unity 5 Blacksmith. Ведучий майстер-класу Кирило Свідерський, випускник Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, розробник ігрового програмного забезпечення, зробив наголос на розвінчанні негативних міфів – непродуктивності, поганої графіки й ін. 

I-ve0D75Hhc

P3ISqH7ZO0I4WMDL7X_S3E

 

 

 

 

 

На прикладі показано було, як влаштована будь-яка ігрова програма та як це реалізовано й інкапсульовано в Unity 3D. Головна мета майстер-класу – донести до новачків у цій галузі, що стати розробником реально!

Учасники майстер-класу мали змогу продемонструвати свої ідеї щодо створення нових ігор, а ведучий показав як ідею-переможницю можна втілити у життя!

BWWB10joeC8dJ_LM5ApFbY_y7asvvJPqQ 

    

 

 

 

За ініціативою Студентського мера bJW4VGrhxdIКиєва Єлизавети Ніконової в процесі майстер-класу були обговорені деякі аспекти Програми модернізації Києва, яку Студреспубліка продовжує розробляти. Представники Київської Студреспубліки розповіли аудиторії про напрацювання І та ІІ частини регіонального етапу програми, а також запропонували додати власні ідеї для подальшої співпраці, розвитку та просування ідей молоді будь-якого віку.

S2poFD5PTjMmJKnK1fSp64      yteVpuzuvSs

 

 

 

 

Серед модернізаторських пропозицій із аудиторії були зафіксовані:VYfgRpHkExI

  • створення міст, цікавого дизайну, власного Kickstarter;
  • моделювання міської інфраструктури в Unity: створення районів, мікрорайонів, транспортних розв’язок, будинків;
  • оптимальне розміщення станцій енергопостачання, служб поліції, медиків та ін.;
  • створення навчальних матеріалів, які можна буде використовувати в медицині, реабілітації й інших галузях;
  • «світ до кращого» – створення добріших додатків.

Також на захід був запрошений перший Студентський мер Києва, обраний ще 1999 року, Сергій Чорний, який ділився корисними порадами з молодшими республіканцями.

                  JtqADjaUzmc  b7etNjdgUZY                     

D9tcJNWsuEwВелика кількість учасників, жвавий темп обговорення, цікава бесіда – все це, дійсно, задало крутий настрій заходу. Маріїнський парк палав емоціями активної молоді! Найактивніші ж учасники отримали призи від MSI Україна.

Всі ідеї та пропозиції будуть враховані в Програмі модернізації столиці, розробкою якої продовжують займатись активісти Київської Студреспубліки. Якщо бажаєте долучитись, запрошуємо всіх до співпраці й участі в фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка», який відбудеться 22-25 серпня в Херсонській області, на курорті Генічеська Гірка, в Оздоровчому комплексі «Енергія»! Приєднуйтесь до створення майбутнього!

Обов’язкова онлайн-реєстрація на сайті: www.studrespublika.com

Online

Дякуємо нашим партнерам!

Чекаємо на вас і ваші думки!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки