fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-08-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Київська Студреспубліка модернізувала столицю

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"1-2 серпня 2015р. на майданчику The Most Open Air, що вдало розташувався на березі Дніпра біля Московського мосту, пройшла ІІ частина Київського регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка», яка кожного року збирає студентів, щоб не тільки класно розважитись, але й спробувати розв’язати актуальні проблеми регіону та країни. І, звичайно, учасники отримали право обирати нову студентську владу міста.

Найактивніші суспільно-відповідальні студенти займалися розробкою Програми модернізації міста Києва, а також брали участь у розважальних та освітніх заходах, ставши громадянами «Студентської республіки». Студентського мера обрано. То як усе було?

Честь своїх університетів представляли студенти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», НТУ «Київський політехнічний університет», Національного авіаційного університету, Українського державного університету фінансів і міжнародної торгівлі, Професійно-педагогічного київського коледжу ім. А.Макаренко й інших вишів столиці, а також гості-республіканці з Полтавщини та Миколаївщини.

DSC_0298-копия-300x200pV4A65GbU_Y

 

 

 

 

 

 

 

Мульти-фестивальна частина цього року складалась одночасно з веселих і корисних заходів. Студенти мали можливість покататись на роликах, пострибати на молодіжному батуті, позайматися йогою. Були проведені корисні майстер-класи з парної йоги, Unity 3D, семінар «Безкоштовна освіта за кордоном – міф чи реальність?» Також студентів освічувати та розважали ніччю показу фільмів «Кіно-ніч».

Оргдіяльнісна гра була направлена на знаходження відповідей на актуальні питання, що стосуються модернізації Києва. На самому початку учасникам потрібно було визначити сучасне і модернове в Києві, що є модернізацією сьогодні, визначити, які є ресурси модернізації. Після цього вже потрібно було розробити покроковий план дій із метою модернізації певної галузі та створення Програми модернізації. Студенти мали змогу виїхати на Хрещатик і поспілкуватися з перехожими стосовно їхніх думок і побажань на тему модернізації міста.

За традицією найбільш хвилюючою частиною були вибори Студентського мера. Найсильніші студенти захищали свої програми, отримали експертну візу, з якою при проходженні реєстрації у виборчій комісії змогли висунути свої кандидатури на посаду Студентського мера.

НикольDSCF9784-300x225

 

 

 

 

 

 

 

Ввечері другого дня відбувся гучний конкурс-концерт Music Live Awards, де всі учасники та гості мульти-фестивалю мали змогу насолодитись виступами молодих виконавців. Свою творчість представили столичні колективи: Nicole – яскрава, талановита, харизматична, співачка й автор власних пісень, яка поєднала в своїй творчості соул, елементи джазу, блюзу і фанку; до речі, республіканка. Композиції, що не залишили байдужим жодне серце на Київській Студреспубліці: «Поверь в себя», «Горизонт», «Все, что хочешь». Salo v Chokoladi – гурт позитивних і талановитих хлопців з композиціями: «Ровер»,  «Я — Революція», «Немає неба», «Осінь». ОSTRIV, колектив, який пройшов величезну творчу стежину, випромінював невпинну енергію та драйв, порадував всіх присутніх композиціями: «Бультер’єр», «Ім’я не в риму», «Не мовчи», «Живи на межі».

Поза конкурсом презентувала свою творчість «Настя Лиса». У виконанні Ліси відчувалась нелегка доля, тернистий шлях, становлення особистості простої дівчини, яка взялавідповідальність за створення нового життя.

Lixkt3APZtIneXBvoUf_Iw

 

 

 

 

 

 

 

В цей же час проходили і студентські вибори. І звичайно вже ближче до півночі виборча комісія підрахувала результати виборів, і учасникам представили нового Студентського мера Києва.  Цьогоріч на ключову студентську посаду обрано Єлизавету Ніконову, студентку Національного університету «Києво-Могилянська академія», яка розробляла програму модернізації системи освіти. Єлизавета, до речі, депутатка Студентського магістрату Миколаївщини-2013/2014.

Київська Студреспубліка вітає переможницю і бажає їй терпіння, наснаги, успішної й якісної роботи на посаді Студентського мера, разом із командою модернізаторів досягти результатів у втілені програми! А також гідно представити столицю на фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка», який відбудеться 22-25 серпня на морському узбережжі!

4(153)

І, особисто, від Лізи Ніконової: «Не зупиняйтесь ніколи! Йдіть до кінця з високо піднятою головою, не звертайте уваги на труднощі і обов’язково переможете!». А ми долучаємось до роботи з новим мером і готуємось до фіналу Студреспубліки!

Online

Висловлюємо подяку: MSI Україна, Київській міській державній адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді і спорту (КМДА), управлінню у справах сім’ї молоді та спорту (КМДА), Київському метрополітену, Київському молодіжному центру, КМО «Товариство Червоного Христа України», КП «Плесо», Українській федерації екстремального спорту, Українській федерації йоги, всім учасникам та експертам Київської Студреспубліки за плідну роботу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки