fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-08-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Кіровоград

2020. Кіровоградська молодь на зв’язку

Ми вижили! Ми вмієм! Ми зробим! З такими лозунгами 15-16 серпня 2020р. пройде Кіровоградський регіональний етап наймаштабнішої події кожного літа XXII Студреспубліки-2020. Тема: «Надзусилля для прогресу та справедливості Кіровоградщини». Запрошуємо долучатися!

Зустріч студентів відбудеться, як завжди, на найкрутішому майданчику дозвілля Кропивницького — на прибережній базі відпочинку «Динамо» (с. Обознівка). Як завжди, для студреспубліканців — найкращий пляж нашого міста з дотриманням усіх вимог карантину*. Що потрібно, аби стати учасником/цею Кіровоградської Студреспубліки-2020 — в анонсі.

Кіровоградська регіоналка передбачає проведення оргдіяльнісної гри на тему: «Надзусилля для прогресу та справедливості Кіровоградщини». А також насичену мульти-фестивальну частину багато суб-фестів і різноманітних активностей. Для студентів/ок та гостей цього року будуть представлені: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», «Студентська Мафія», «Квест-фест», Фестиваль аматорського відео, спортивні ігри, звісно, буде змагання на краще оформлення студмістечка і багато іншого.

Геть офіціоз, геть цензуру! Нас втомив карантин, мозок хоче працювати! Молоді, амбітні, небайдужі хлопці та дівчата вже «намотають на вуса» нові знання і хочуть підстрибнути вижче голови. Головне, не забудьте пройти просту онлайн-реєстрацію:

Цього року буде гаряче! Ми вміємо відпочивати, хочемо творити та витворити!

А вже 22-25 серпня  фінал XXII Студреспубліки-2020 у Скадовську чекає на кращих із найкращих. Ми там будемо! До зустрічі!

Детальна інформація – у регіонального координатора Студреспубліки-2020 Романа Череватенка, 050 745 50 40.

Партнери: Спілка вірмен України, величезна подяка Тіграну Хачатряну та Шагену Гезумяну.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Кіровоградської Студреспубліки