fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-08-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Змінимо завтрашній день!

Нова влада, нова рада, закордонні «друзі»… звідки ж чекати тієї модернізаційної сили, хто зможе нарешті змінити порядок денний і відродити Харківщину, хто ж може стати справжнім суб’єктом модернізації Харківщини? 20 серпня 2019р., об 11.00 у відновленому парку ім. Шевченка молодь Харківщини на обласному етапі Студреспубліки дискутуватиме на тему: «Суб’єкт  модернізації Харківщини – відповідальність Покоління». Долучайтеся!

Змістовна, з надзвичайно важливою темою, ОДГ, яка сприятиме розвитку регіону і відповідальним завданням – обрати Студвладу, яка працюватиме для розвитку регіону – саме такою буде Харківська Студреспубліка цього року. Всі деталі – нижче.

Дуже часто зовнішня картинка не відповідає дійсності. У той час поки ми бачимо зовнішньо красиве місто, з квітучими парками та новітніми фонтанами, з купою «молодіжних» заходів і двіжух, з нібито корисними проектами та будуваннями, молодь валить за кордон, люди місяцями не можуть влаштуватися на роботу, грабуються та руйнуються заводи й фабрики, а свободи та права простих людей взагалі практично ніхто не відстоює. Волю сказати «Стоп!» безчинствам влади й чиновництва, взяти курс на прогрес і свободу візьмуть на себе харківські республіканці.

 

 

 

 

 

Протягом дня молодь розглядатиме питання, про те, хто може стати джерелом змін у рідному регіоні. А щоб лобіювати інтереси рідної Харківщини і боротися за свободи та справедливість в області, республіканці оберуть Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату, які вже 23-26 серпня представлятимуть Харківщину на фіналі Студреспубліки-2019, що пройде на березі моря, у Лазурному.

Тож запрошуємо всіх небайдужих долучатися! Прохання пройти онлайн-реєстрацію:

Деталі – у лідерки Харківської Студреспубліки Марії Корабельнікової: 099 922 32 00, mariakorabelnikova790@gmail.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Харківської Студреспубліки