fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-10-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Інтелектуальні ігри – легендарні ігри Студреспубліки

16Протягом багатьох років Інтелектуальні ігри радують студреспубліканську сім’ю, цей рік не став виключенням. Під час фіналу Студреспубліки-2017 (тема: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України») команди з усіх частин України показали вміння думати та відповідати на складні запитання під час улюбленого суб-фесту.

Хто переміг цього року в Інтелектуальних іграх («Що? Де? Коли» й «Аліас») Студреспубліки-2017, фінал якої відбувся під Очаковом, на самому узбережжі Чорного моря, з 24 по 27 серпня 2017р. – читайте в постматеріалі.

У «Що? Де? Коли» брали участь 10 команд із 9 регіонів України. Турнір був запальним і супроводжувався трансляцією питань на екрані. Атмосфера царювала добра та невимушена. На лідерські позиції пробилися 3 команди: «Чебурулху», «Димка-1» і «Днепр». Із різницею всього в 3 бали виграла команда з Дніпра «Димка-1».

DSC_0062IMG_3784IMG_3793

 

 

 

 

 

 

У другийintelekt_b_v_(1)(3) день гралися в «Аліас». 12 команд, які змагалися, залишилися задоволеними та показали добрий результат. Фінал цієї гри проводився між командами «Девушка Мотри» і командою «Муж, жена и кум», обидві представляли Дніпропетровську область. Звання переможців отримала команда «Муж, жена и кум».

Закликаємо всіх українців й українок наполегливо готуватися, аби вже на ювілейній XX Студреспубліці-2018 показати справжній клас і здобути кубок переможця ! 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марина Мякенька