fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Виклик 2017-го – інтелект!

intelekt_b_v_(1)(3)Якщо ти розумний, розвинутий і достатньо ерудований, вважаєш, що маєш відповіді майже на всі питання, то цей суб-фест саме для тебе! Цього літа ти просто мусиш узяти участь у змаганнях із Інтелектуальних ігор на фіналі Студреспубліки 24-27 серпня 2017р. На тебе чекають море емоцій на іграх, величезна кількість вправних запитань, відповіді на які знає далеко не кожен.

Тож, приїзди і покажи, що саме твоя команда гідна бути найрозумнішою, найінтелектуальнішою у всій Україні! Бо тема Студреспубліки: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України» має подолати негативні тренди інфантилізму та депресняку, прийняти виклик 2017-го — інтелект. Як долучитися до змагань – нижче.

Чому саме Інтелектуальні ігри?

Насамперед, це розвиток інтелекту та поширення інтелектуальної творчості, аби надалі не довелося червоніти перед своїми дітьми, коли вони запитають: «Тату, мамо, а хто відкрив Америку?» По-друге, це популяризація інтелектуального розвитку в суспільстві. По-третє, інтелектуальні ігри – це доказ освіченості, високорозвинутості та, дійсно, обдарованості людей, які в них грають. По-четверте, формат Студреспубліки — інтелектуально-дозвіллєвий, мисленнєво-діяльнісний, тому Інтелектуальні ігри дуже органічно доповнюють оргдіяльнісну гру, яка цього року присвячена освіті та новій індустріалізації.

Під час фіналу Студреспубліки Інтелектуальні ігри проходитимуть у вигляді 2-х різних ігор: «Що? Де? Коли?» та «Своя гра», обирай, яка до вподоби саме тобі.

 

Правила гри «Що? Де? Коли?»

1. Гра «Що? Де? Коли?» є базовою грою інтелектуальної спільноти завдяки своїй доступності та загальній розповсюдженості.
2. У грі може брати участь необмежена кількість команд. Ведучий задає командам ігрові питання. Після оголошення слова «Час!», команди починають обговорення з метою знаходження відповіді. При цьому користування довідковими матеріалами (словниками, довідниками, інтернет-ресурсами тощо) заборонено. Обговорення команди триває 60 с. Після того, як спливло 50 с, ведучий має повідомити команди, що залишилося 10 с. Після того, як ці 10 с спливли, ведучий має оголосити «Час!» і почати зворотній відлік ще 10 с, які відведено на те, аби команди записали та здали їхні відповіді. Відповіді здаються командами на ігрових бланках, на яких позначається номер питання, а також назва (або ігровий номер) команди. Відповідь на кожне питання здається на окремому бланку.
3. Після того, як ведучий закінчив зворотній відлік, команди не мають права здавати відповіді.
4. Ігрове журі перевіряє відповіді команд. Вірною відповіддю вважається таке, що відповідає критеріям заліку, які записані в пакеті питань.
5. Після цього ведучий має оголосити вірну відповідь. Далі починається розіграш наступного питання.

Правила «Своєї гри»

Основний процес гри — відповіді на питання. Гравці через стверджувальні питання повинні здогадатися, про що йде мова, і дати відповідь. Гра складається з 3-х ігрових раундів та одного фінального. На початку гри гравці мають по 0 балів і накопичують їх протягом гри. Перемагає гравець із максимальною кількістю балів.

Увага! Щоб узяти участь, потрібно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

Animation-SR

Всі деталі суб-фесту можна уточнити у кураторки Марини Мякенької, 050 844 21 62, alwayshungrymyak@gmail.com

Як проходили «Інтелектуальні ігри» на фіналі Студреспубліки-2016




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марина Мякенька