fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-06-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Херсон

І знову для тебе Херсонська Студреспубліка

ПечатьЗ 1 по 4 липня 2016р. у пройде Херсонський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Тема: «Позитивні сценарії модернізації Херсонщини: роль громад і молоді».  Подія, на яку чекає все студентство та молодь, відбуватиметься в ДОТ «Орлятко» на Арабатській Стрілці (с. Генічеська Гірка, Генічеський р-н, узбережжя Азовського моря).

Херсонська Студреспубліка-2016 пройде вже найближчих вихідних, організатори обіцяють багато цікавих активностей, серед яких і оргдіяльнісна гра, і вибори Студентських мера та депутатів магістрату, і улюблені суб-фестивалі — подробиці читайте в анонсі.

Студенти Херсонської області будуть обирати Студентського мера, депутатів Студентського магістрату, «Першу Леді» та «Містера Студреспубліки». Крім цього, на учасників чекають змагання з «Квесту», приємною новиною для херсонців стане «Денна туса».  

Херсонська СР-2015

Нагадуємо, для того, аби стати учасником Херсонської Студреспубліки необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:

На вас чекає головна подія літа! Поспішайте! Кількість місць обмежена!

З питань участі звертатися до координаторки Студреспубліки-2016 на Херсонщині Катерини Білоконь, 066 21 877 60.

Херсонський регіональный етап Студреспубліки проходить за підтримки: управління молоді і спорту Херсонської міської ради, Херсонської державної адміністрації, страхової компанії АEGON, танцювальної студії Pride, регіонального представництва косметики Jerelia, фотографа Олександра Лакоти.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Білоконь