fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-09-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Хто ж переміг: мафія чи мирні жителі?

mafia_ava22-25 серпня 2015р. на узбережжі Азовського моря фінал XVII «Студентської республіки» відбувся! Найкраща молодь, студентство, гості, експерти з’їхалися разом, щоб попрацювати над темою «Програма модернізації України», зустрітися з друзями і разом розправитися з «Мафією».

«Студентська Мафія» — поєднання відпочинку й інтелектуальної роботи. Гра, де всі учасники можуть відчути себе важливими жителями придуманого міста та відігратися відповідно своєї ролі. Хто ж яку роль отримав, і хто став переможцем цього року — у нашому матеріалі.

3«Студентська Мафія» з певного часу перестала бути лише «студентською». Зараз у «Мафію» на Студреспубліці грають, окрім талановитих студентів, усі небайдужі мафіозі з усіх регіонів країни. Причинами є амбіції та бажання вибороти перше місце, отримати задоволення від інтелектуально-психологічної гри.

Протягом 3-х днів визначали найкращих гравців: півфінальні відбіркові ігри та фінальна гра розставили всі крапки над «і». Отже, маємо трьох найкращих – переможців суб-фестивалю «Студентська Мафія»:

I місце – Віталій Паламарчук, нік Vito, м. Вінниця.
II місце – Ігор Сторожук, нік «Атеїст», м. Рівне.
III місце – Антон Косарєв, нік Jack, м. Вінниця.

14

 

 

 

 

 

 

Досвідчені чоловіки, щоб із першого ж дня заручатися довірою більшості гравців-жителів вигаданого міста та вести свій регіон до перемоги, не перший рік грають у «Мафію». І не перший рік посідають призові місця.

Дуже приємно, що вінничани цього року зібрали велику делегацію та приїхали перемагати. І серед інших призів до Вінниці цього року поїхав і Кубок переможця інтелектуально-психологічної гри «Студентська Мафія»!

Вітаємо переможців, справжніх чоловіків і чекаємо зустрічі на наступних Республіках!

2

Аналітика гри-2015
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Чмель