fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-09-2009 / всі теми /  Україна

Фото-експеримент «Спалах емоцій» пройшов успішно!

Вперше на Студреспубліці з’явився новий суб-фестиваль — «Спалах емоцій», активність для фотоаматорів, для тих, хто цінує кожну мить життя і вміє зафіксувати і передати емоції людей, красу навколишнього світу. Фото-конкурс пройшов, як експеримент, який вдало був поєднаний з усіма іншими суб-фестами. Адже саме фото — відображення усіх подій з усіх ракурсів і з різних поглядів.
 
Протягом трьох днів папарацці з різних міст України слідкували за подіями і фіксували все саме цікаве, що відбувалось на Студреспубліці. Деякі імена папарацці стали відомими:
 
1. Лисенко Дмитро
2. Жуган Вікторія
3. Буднік Станіслава
4. Вовчин Тарас
5. Голєва Анна
6. Тарканій Ярослав
7. Левченко Ігор
8. Шипілова Марія
9. Федотовських Марія
10. Панов Віталій
11. Мяснов Павло
12. Годованець Владислав
13. Харитонов Антон
14. Галузінська Альона
 
В перший день фінальної Студреспубліки-2009 у Заозерному (Крим) учасники «Спалаху» виконували фото завдання під назвою «Адаптація». По різному адаптувалися студенти по приїзду на територію Студреспубліки, по різному бачили папарацці через видошукач картинку «адаптації». Роботи позитивні і емоційні! Репортажна зйомка завжди жива, невимушена і правдива. Учасники всі виконали завдання: фотоматеріал повний позитивних емоцій!
 
На другий день учасники працювали над темами: «Гола правда» і «Ґламурна Студреспубліка». Результати досить гарячі і деколи компрометуючі…
 
Фотографи «Спалаху» не тільки фіксували на камеру що де відбувалось, але приймали активну участь і в політичному житті Студреспубліки, працювали в студреспубліканських ЗМІ, відривались у мульти-фестивальній частині.
 
«Студентську республіку» другий рік поспіль відвідує видатний український фотограф і столичний світський персонаж Олександр Ктиторчук. Цього року він провів ексклюзивний майстер-клас для всіх учасників «Спалаху» і для тих, хто небайдужий до фотографії.
 
На заключному концерті фінальної Студреспубліки відбулось нагородження учасників «Спалаху». Сертифікат за перше місце отримав — Лисенко Дмитро (Донецьк) – працьовитий, допитливий і кмітливий фотограф. Головний подарунок зі сцени вручив О.Ктиторчук — дводенне проживання у Києві на лайнері St.Andre, побудованому паном Олександром власними руками.
 
Сертифікат за друге місце отримала Жуган Вікторія (Харків) — фотожурналіст, фотоексперементатор, посмішка «Спалаху емоцій». Сертифікат за третє місце отримала — Буднік Станіслава (АР Крим) — вона всюди, де позитив, позитив всюди, де вона!
 
Подяка усім фотографом за працю, за відображення спалаху емоцій, за активність і небайдужість! Фотографія буде завжди! І наступного року чекайте фотоконкурс на Студреспубліці у новому форматі і з новими можливостями!
 
А тепер чекайте яскраву студреспубліканську фотовиставку у своєму місті!Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Інга Шакарян, кураторка суб-фесту "Фото-конкурс "Спалах емоцій"