fbpx
 
 
Шакарян Інга


Я
народилась одного зимового ранку (20 грудня), у одному чудовому місті, що поки що не належить Україні у 1982р. Закінчила школу №43 у Львові без медалі, але дуже добре.

Достатньо довго вчилась у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького, факультет — психологія. Навчання саме на психолога дуже змінило мої погляди на життя, чому я дуже рада.

Працюю у Центрі дитячого раннього розвитку, розробляю власні методики по ранньому розвитку, ігротерапії і просто вихованню дітей дошкільного віку.

З 2002р. — членкиня Народно-демократичної ліги молоді й членкиня оргкомітету регіональної Студреспубліки у Львові.
З 2005р. — заступниця голови Львівської ОО НДЛМ.

2004р. — на Всеукраїнській СР — першорічка Всеукраїнської «Студентської республіки», членкиня технічної партії, агітація, чорний піар ;-); АР Крим, Євпаторія, «Сонечко»;
2005р.- на Всеукраїнській СР — відповідальна за телевізійні новини, спеціальна кореспондентка СР; АР Крим, Євпаторія, «Сонечко»;
2006р. на Всеукраїнській СР — кураторка суб-фестивалю «Нічна туса», ведуча; АР Крим, Судак «Капсель»;
2007р. на Всеукраїнській СР — робота в команді по суб-фестивалю «Нічна туса», частково ведуча; п-ов Крим, Севастополь, «Зоряний берег»;
2008р. на Всеукраїнській СР — заступниця голови міжнародного оргкомітету, кураторка мульти-фестивальної частини, «ветеранка» СР.

Мої захоплення: фото, туризм, активний відпочинок, СТЕМ, читання моралей молодшому брату.

Моє хобі : фасований цукор із різних місць (закладів), магніти на холодильник із назвою міста (країни), в якому (якій) була.