fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
ПАРТНЕРИ
 
ІСТОРІЯ КОНКУРСУ «ПЕРША ЛЕДІ»

Як говорили класики світової літератури: «Краса врятує світ» і «Краса завжди бажаний гість».  

Поява конкурсів краси різних рівнів, на яких обираються символи жіночої вроди — цілком закономірний процес, історія якого розпочалася ще в далекий повоєнний час у Європі. Якщо відслідкувати еволюцію розвитку даного напрямку культури, можна впевнено стверджувати, що даний захід можна поставити на один щабель із офіційними видами спортивних змагань, як, наприклад, футбол, проте який, мабуть, ще більше вирізняється своїм змагальним процесом, видовищністю, популярністю, а також захопленням у людства.

Конкурс краси особистості «Перша Леді» (First Lady (Persha Lady)) розпочав свій шлях у рамках проведення однієї з найпопулярніших молодіжних подій у Східній Європі серед студентства й інтелектуальної, соціально-активної молоді під назвою «Студентська республіка».

У 2005р. під час проведення «Студентської республіки» було прийнято рішення обирати еталон жіночої вроди — шляхом обрання через конкурс краси найвродливішої дівчини України. Саме тоді вперше відбувся конкурс краси, який став святом феєрії вроди та жіночності.

З 2006р. «Перша Леді» відбувається в кожному регіоні України (т.зв. регіональні етапи).

З 2008р. окрім основних умов участі в конкурсі, оргкомітетом було запроваджено ще одну додаткову умову, яка включає в себе написання та захист напередодні конкурсу проєкту на соціальну тематику.

Також з 2008р. у постконкурсному форматі впродовж всього року проходить соціально-благодійна програма в рамках Всеукраїнського проєкту «Місія доброї волі» за участі переможниць конкурсу у різних номінаціях.

«Місія доброї волі» включає в себе візити дівчат у регіони України, зустрічі з представниками/цями органів місцевого самоврядування, влади, відомими особами, діловими колами. Програма відбувається з акцентом на проблемах соціально-вразливих верств населення, а також красуні беруть участь у благодійних балах, аукціонах та інших заходах задля залучення коштів на вирішення соціальної проблематики.

За доволі невелику історію конкурс краси особистості «Перша Леді» вже встиг себе зарекомендувати себе як досить впливова подія даного напрямку в Україні, переможницям якого поталанило досягти великих успіхів, зокрема:

«Перша Леді-2006» — Анна Діденко — фотомодель, яка позувала на професійній основі у відомих виданнях Європи.

«I-Віце-Леді-2006» — Ольга Бойко — відома ведуча шоу-програм.

«Перша Леді НДП-2006» — Тамара Богатирьова — стала номінанткою призового титулу у конкурсі «Міс Всесвіт-2008».

«Перша Леді-Фото-2007» — Інна Луцикова — позувала для видань, у т.ч. в українському виданні Playboy.

Із 2011р. загальнонаціональний конкурс краси особистості «Перша Леді» захищений усіма авторськими правами, відповідно до чинного законодавства України, зокрема Законом України «Про інтелектуальну власність» і відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг»  ТМ «Перша Леді» зареєстровано в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг.

Із 2011р. розділено проведення підсумкової частини конкурсу: півфінал «Першої Леді» за участі всіх переможниць регіональних етапів відбувається під час фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка», а фінал — в одному з регіонів України.

4 червня 2011р. відбувся феєричний фінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» у Національному академічному театрі оперети (м. Київ): у важкій конкурентній боротьбі переможницею стала Анастасія Шеремета.

Наступне фінальне шоу відбулося в м. Одесі в концерт–холі «Сады Победы», за участі переможниць півфіналів 2011–2012 років. Володаркою найголовнішого титулу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді України» стала представниця південного регіону Світлана Лосєва (Паніна).

Суперфінал «Першої Леді України-2013/2015» відбувся в Ужгороді, а перемогу виборола представниця Сумщини Альона Чибіряк.

За роки проведення конкурсу ми співпрацювали з модним домом «Юнона», продюсерським центром «Шанс», телепрограмою «Караоке на майдані», модельним агентством Karin Model Managemen, німецьким брендом одягу Madonna, відомими українськими дизайнерами Анастасією Івановою та Олегом Скирдою, дизайн-студією «Лінія К2», мережею ювелірних салонів «Абрикос» та ін.