fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Донеччина — це прогрес у майбутньому

«Як досягти прогресу та миру на Донеччині» — ми продовжуємо працювати над цією темою у своєму регіоні на чолі зі Студентською меркою Донецької області. Також у роботі беруть участь депутат(к)и Студмагістрату-2018, учасники/ці минулої та цьогорічної Студреспубліки, досвідчені експерт(к)и. Як саме — читайте!

Студентський магістрат Донеччини впевнено готується до участі у фіналі головної інтелектуальної події року — ювілейної ХХ Студреспубліки-2018. Тому 1 серпня 2018р. молодь регіону зустрілася з місцевими експерт(к)ами, аби продовжити роботу над змінами в рідному регіоні, адже тема літнього циклу Студреспубліки-2018, зрозуміло, найбільш актуальна для Донбасу. Стисло про подію — далі.

На базі Донбаського державного педагогічного університету Студмагістрат на чолі зі Студмеркою Ельмірою Чепігою зібрались разом, щоб розглянути актуальні теми про свій прекрасний регіон, який зараз, на жаль, переживає дуже складні часи.

Приєднались також експерт(к)и: Станіслав Чайченко – експерт Донецької Студреспубліки-2017, проректор із науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, доцент Донбаського державного педагогічного університету; Олена Чередник – кандидатка педагогічних наук, доцентка Донбаського державного педагогічного університету, голова ГО «Молодь Сходу України». Поговорили про нову українську школу, про освітні реформи, про EdCamp, як його запроваджувати на Донеччині.

Станіслав Чайченко поділився своїм  досвідом  щодо освітньої реформи. Розповів, як вона працює, які плюси та мінуси можна вже назвати. Олена Чередник розповіла про проектний менеджмент, як втілювати неформальну освіту, навела приклади проектів із неформальної освіти.

Молодь отримала  задоволення та багато нових знань після зустрічі з запрошеними досвідченими знавцями/чинями своєї справи та в цілому ситуації в нашому регіоні. На жаль, не змогли офлайн бути присутніми всі депутат(к)и Студмагістрату з Донеччини, але ми не зупинились перед цієї проблемкою та підключили  до онлайн-зв’язку наших друзів і подруг із Маріуполя, Покровська та Краматорська.

Не забувайте, що вже 24-27 серпня на морі під Очаковом пройде фінал ХХ ювілейної Студреспубліки на тему: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті», де всі прогресивні українці матимуть змогу не лише зібратися і гарно разом провести час, але й грамотно і змістовно подискутувати, щоб знайти вихід із системної кризи. Реєструйтеся!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Студентський магістрат Донеччини-2018/2019