fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Dnepr Style-2015 рулить, або Що відбувалося на мульти-фестивалі

AjnwfFM5m9k26–28 червня 2015р. на території Монастирського острову Дніпропетровська відбувся регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» на тему: «Програма модернізації Дніпропетровщини». Найдивовижніші три дня червня запам’яталися учасникам палкими спортивними змаганнями, провокаційною політгрою та яскравими виступами. Студентським мером обрано Артема Ліфшиця.

Дніпропетровська Студреспубліка завжди відзначається чимось живим, яскравим та ефектним. Цей рік не став виключенням. Що саме відбувалося на Dnepr Style-2015, як пройшла гра, хто став переможцем і деякі найяскравіші фото з події у цьому матеріалі.

До Монастирського острову — традиційного міста проведення мульти-фестивалю — приїхали команди з Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу. Назвами глядачі та гравці могли здивувати один одного на всі 100%: «Вікінги», «Хіпі», «Грецькі боги», «Ігри GTA», «Постапокаліптичні реалії», «Рятувальники Малібу», «Пекло», «Галлія», «АгроСІЧ», Prowince, «Ми — євреї». Можете уявити, що за презентація таборів були у перший день!

ci6Zl40nYu8

Політгра будувалася у цьому році на захисті соцпроектів — кожна команда повинна була підготувати власний, унікальний для регіону проект із розвитку інфраструктури, культури, енергозберігаючих установ — будь-який актуальний проект, який зацікавив би молодь та інвесторів. Так, на фінальному етапі у третій день до фіналу вийшли 5 проектів і, відповідно, 5 кандидатів на aTLWSp-7hCQдніпропетровського Студентського мера.

Вибори також були динамічними, адже при оголошені завершення голосування «невідомий» напав на голову виборчої дільниці та знищив урну з бюлетенями!

Який ґвалт був на острові до ночі! Вибори зірвані! Повторні майже неможливі через ніч, дощ і нестачу часу… Екстрена нарада уряду Студреспубліки півгодини мізкувала над проблемою, і ось, коли рішення було прийнято і представники уряду пішли до організаторів, виявилося, що організатори самі і влаштували провокацію! Ох і вислухали тоді актори з оргами, які вони добрі люди. Але уряд довів свою ефективність і здатність до швидкої реакції.

2025c1383a6b8d1102b11de83683dc99c9db1f87a0b13b834f65fc992921ecd8За результатами виборів перемогу здобув проект із поширення знань і програми першої медичної допомоги серед молоді, дорослих. Дуже змістовна робота, гарні виступи та доведення актуальності проблеми переконали більшість гравців голосувати за цю робочу групу.

Студентським мером Дніпропетровщини обрали студента 3-го курсу Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара Артема Ліфшиця. Наші вітання, бородач! А ось до списку депутатів Студентського магістрату ввійшли: Богдан Биков, Сергій Голуб, Юлія Кононенко, Павло Краснощок, Максим Красіков, Марія Літвінова, Олег Манко, Аліна Самарська, Наталія Сиром’ятникова й Артур Пугач.

А команди, що стали за бальними результатами лідерами, це: І місце — Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара. Вже третій рік поспіль! ІІ місце — Національний гірничий університет. ІІІ місце — друзі з Кривого Рогу — Криворізький педагогічний інститут.

nJ-vqGXZIFo

Наприкінці хочеться додати слова подяки всім командам, капітанам, організаторам і партнерам Студреспубліки-2015 у Дніпропетровську. Окрема подяка — управлінню у справах молоді та спорту міської ради, Департаменту фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА та керівництву парку Шевченка за допомогу, мотивацію та віру!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Софія Пишнєва