fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

«Студентська республіка». Dnepr Style-2015 наступає

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"26-29 червня 2015р. на території Монастирського острову Дніпропетровська відбудеться регіональний етап Студреспубліки-2015 для прогресивної й активно молоді. Тема цьогорічного мульти-фестивалю: «Програма модернізації Дніпропетровщини». Як завжди у Дніпрі — буде крутезно!

Dnepr Style спішить до вас. Усе найцікавіше про Дніпропетровську Студреспубліку в даній статті: хто братиме участь, як проходитиме гра, на які суб-фести очікувати.

У рамках події sMNJdF1PilAпланується проведення стратегічної гри (у т.ч. семінари, тренінги, дебати, проджект-менеджмент), конкурсної програми (конкурс краси особистості «Перша Леді», Фестиваль аматорського відео (короткометражного кіно), Кубок КВН, Фото-конкурс), спортивних заходів (волейбол, армреслінг, футбол). У програмі мульти-фестивалю також передбачено: битву вишів, майстер-класи з танців, ораторського мистецтва, акторських навичок, суб-фестиваль красок холлі.

Кульмінацією програми є обрання Студентського мера області та депутатів Студентського магістрату. Переможці конкурсів обласного етапу будуть представляти Дніпропетровщину на всеукраїнському фіналі Студреспубліки, що відбудеться до Дня Незалежності України, наприкінці серпні, на березі Чорного моря.

Очікуються 12 команд, дві з яких із інших міст області – Кривого Рогу та Дніпродзержинська. Запрошені й гості з інших регіонів України. Ви також ще можете встигнути взяти участь у цьому неймовірному дійстві, потрібно лише пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Деталі можна дізнатися у регіонального координатора: Софії Пишнєвої, 093 733 32 24.

Організаторами заходу в Дніпропетровській області виступають: Дніпропетровський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка», департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради, департамент фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської Студреспубліки