fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
24-08-2022 / всі теми /  Україна

З Новим Днем Народження України!

Павло Вікнянський: «Наша любима країна в смертельній небезпеці. Переконані, що Український Народ обов’язково доб’ється нашої спільної Української Перемоги! Й Інакша Соборна СуперУкраїна стане лідеркою Оновленого Світу. Солідаризуймося! Не біймося надзусиль! Всюди маємо прагнути справжньої свободи і бути попереду: на передовій — в боях з путінськими окупантами, на трудовому фронті, у волонтерській справі й на полі мисленнєвих змагань» [+ відео].

Далі — привітання лідера республіканців України Павла Вікнянського із 31-річчям Незалежності України.

З Днем Незалежності, Україно!

Останні майже чверть століття ми вітаємо Україну і Вселюдство з Днем Незалежності України максимально достойно — в точці біфуркації Нового Інакшого Світу, де провідні світові й українські інтелектуал(к)и спільно з молодими, студентськими лідер(к)ами з усієї України осмислюють, опрацьовують, моделюють та проєктують Україну й світ Майбутнього.

На фіналах Студреспубліки прискіпливо розбирають наші негаразди та проблеми — гранично чесно, без цензури і самоцензури, з терпимістю та повагою до інакшої думки й обов’язковою готовністю до пошуку альтернатив суперкризовому світу, в якому є разюча несправедливість, який переживає екологічну, біологічну, фінансово-економічну та смислову катастрофу.

Студреспубліки допомогли не лише республіканцям, а всім українцям вчитися мислити, стратегувати Прийдешнє, спільно модернізувати і творити. Наші Студреспубліки здружували представників/ць зовсім різних місцин України — на все життя.

Ми давним-давно зрозуміли, що Україні судилося бути на фронтирі потужно-глобальних перемін. Й Інакша Соборна СуперУкраїна, про яку ми не лише мріємо, яку зараз героїчно боронимо на передовій і в тилу, мусить стати лідеркою Оновленого Світу. Де імперіалістичні хижацькі атаки та експлуатація, суцільне зомбування та військові злочини, переслідування людей за їх позиції, а тим паче — думки, де всупереч науковому прогресу все ще допускають голодомори, пандемії, геноциди та депортації — будуть унеможливлені, ця стидна сторінка історії буде назавжди перегорнута.

Наразі наша любима країна наново в смертельній небезпеці. Переконані, що Український Народ обов’язково доб’ється нашої спільної Української Перемоги!

Ми повинні стати по-справжньому незалежними після цієї визвольної війни. Не лише від Москви — а й від Заходу також. Бо завдяки цій війні ми всі побачили хиби й проблеми наочно, ми пересвідчилися, що таке є нині, зокрема, й Захід. Молодшими «братами» чи якимось-там-партнерами ми більше ніколи не будемо, не дивитимемося більше ніколи ні на кого знизу вгору!

І ми, республіканці, як ніхто, маємо право про це говорити.

В нашій країні — від Закарпаття до Луганщини, від Чернігівщини до Криму — ми організували сотні складних концептуальних мисленнєво-діяльнісних програм і проєктів, зокрема, ОДГ, тисячі змістовних подій місцевого, всеукраїнського та міжнародного рівня, запустили купу громадсько-політичних іна/інновацій.

І буквально в ці дні мав би проходити фінал ХХIV Студреспубліки під слоганом «24 роки для України — Покоління Республіки» на чорноморському узбережжі Українського Півдня. І ми би всі знову були разом.

Обіцяємо: ВСЕ ЦЕ БУДЕ!!!

І фінал знову повернеться в Український Крим!

Республіканці та республіканки боронять Вітчизну на фронті (пом’янемо тих, хто, на жаль, загинув…) і облаштовують важке життя в тилу: допомагають нужденним елементарно вижити. З перших годин злочинного вторгнення люди довгої доброї волі запустили всеукраїнську мережу взаємодопомогиРеспубліканський (Громадянський) штаб солідарності. З 24.02 ми допомогли десяткам тисяч людей по всій Україні — без зупину, без скиглення, цілодобово!

Солідаризуймося! Не біймося надзусиль! Всюди маємо вимагати справжньої свободи і бути попереду: на передовій — в боях з путінськими окупантами, на трудовому фронті, у волонтерській справі й на полі мисленнєвих змагань. Долучайтеся до нашої гуманітарної місії для Соборної України: волонтерте і донатьте!


Telegram-бот: @SolidarnistBot
«Гаряча лінія»: +38 094 493 34 17
Донатьте: http://pay.studrespublika.com  

Все буде — Незалежна Соборна Суб’єктна СуперУкраїна!
Перемога — за Правдою!
Слава Українському Народові!

PS На відео — вітання, записане чудовими республіканками та республіканцями з усіх регіонів України 5 років тому. Ми — залізні в нашій відданості Українському Народу та прогресу! 

З повагою,
від імені команди республіканок і республіканців
Павло Вікнянський
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки