fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Вступай у «клан» дебатерів/ок Студреспубліки

У той час, коли навколо брехня та пропаганда, відстояти правдиву та чесну позицію складно, але не для учасників/ць суб-фестивалю «Дебати». Це гра інтелекту, винахідливості, переконання, гра аргументів та ораторської музи. Роками дебатні клуби народжували геніїв слова, славетних спікерів/ок та експертів/ок. Долучайтеся і Ви цьогоріч до суб-фесту під час фіналу ХХ Студреспубліки.

Характерно, що топові світові політики/еси, актор(к)и, суспільні діячі/ки, селебрітіз розпочинали свою кар’єру з участі у «Дебатах». Хто знає, можливо участь у суб-фесті під час фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки, який пройде 24-27 серпня на Миколаївщині на тему: «Як досягти прогресу і миру в України та на планеті» стане додатковим стимулом. Дізнавайтеся всі деталі про подію в анонсі.

«Дебати» є видом інтелектуальної суперечки, в якій сторони, об’єднані в команди відстоюють обрану точку зору. Коли ж у дію вступають республіканські дебатер(к)и, то варто й шукати їм рівних. Тут миттєво народжуються чіткі позиції, словами робиться нездійсненне, аргументами будуються нові шляхи.

 

 

 

 

 

«Кандидат/ка» — звучить гордо, а «Ерудит/ка» — ще гордовитіше. Як 3-ма словами переконати супротивника/цю, як довести всім істинність позиції та змусити інших подивитися під гострим кутом на хід подій? Все дуже просто – проходьте онлайн-реєстрацію та починайте готуватися до суб-фесту, просто зараз практикуйте на близьких і рідних свої дебатерські вміння.

Турнір проходитиме у Британському форматі Парламентських дебатів і буде складатися з відбіркового раунду та фіналу. У ньому візьмуть участь команди республіканців із усієї України.

Забий на расслабончік — качай мозок! Мерщій на «Дебати»!

Деталі у куратора суб-фестивалю «Дебати» Дмитра Томенка, 066 424 85 71, dimadiamond12@gmail.com

Як проходили «Дебати» на фіналі Студреспубліки-2017
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова