fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-07-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Чернівецька Студреспубліка збирає молодь

З 4 по 7 липня 2015р. у м. Вижниця віВимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"дбувався Чернівецький регіональний етап Студреспубліки-2015. Цьогоріч на мульти-фестивалі було, за оцінками організаторів, близько 600 учасників, розділених на 8 команд. Особливістю цьогорічної Студреспубліки була тема: «Програма модернізації Чернівців» [+ відео].

Чернівецька Студреспубліка. Тут було все: ОДГ, суб-фести, інтелектуальні конкурси, імпровізований Олімп, найбільша кількість учасників, багато гостей із різних міст України… Всі деталі самого заходу та прізвища всіх найяскравіших учасників можете дізнатися прямо зараз.

Особливість цьогорічного мульти-фесту — його тема­тика. Чернівецька Студреспубліка, за задумом організаторів, перетворилася на гору богів — Олімп. Боги-організатори стали беззаперечним джерелом влади, що більше нагадувало диктатуру. Мета такого ходу — збурити учасників до дії, до згуртування та до вираження своєї позиції. Довго чекати не довелось — політична гра розпочалась ледь не одразу: доки одні виконували завдання Олімпу, інші підготували повстання! Бунтарі спіймали представників Олімпу, «демобілізували» їх і стали висувати свої вимоги.

Олімп було скинуто, але, на жаль, конкретних вимог чи пропозицій від заколотників не вдалось почути, тому під загрозою зриву постали деякі суб-фести та заходи, які просто стало нікому проводити. Зрештою, все владналось, а заходи були проведені.

IMG_28225IMG_35545

Ще однією особливістю Чернівецького регіонального етапу Студреспубліки стали гості з інших міст — Львова, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці та Хмельницького. Найчисельнішою командою виявилася команда Буковинського державного фінансово-економічного університету — понад 130 учасників, а найзгуртованішою — команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

IMG_32502IMG_27911

Загалом, на мульти-фестивалі традиційно були проведені суб-фести: футбол, волейбол, арм-реслінг, битва флешмобів, «Що?Де?Коли?», шведінг, битва DJ, конкурс КВН, туристичний квест, пейнтбол і «Мафія», а також конкурс дівочої краси «Перша Леді» та конкурс чоловічої краси «Містер Студреспубліки». Цьогоріч перемогу здобула студенка Чернівецького індустріального коледжу Христина Червенюк і студент Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Микола Мосяндз.

На високому рівні була проведена оргдіяльнісна гра. Головне завдання цього року — презентація проекту покращення благоустрою та розвитку власної території. Таким чином, студенти були розділені на групи відповідно до районів, що є у межах Чернівців та пропонували стратегію розвитку та розбудови цих районів. Найкращим проектом було обрано проект від команди ЧНУ, завдяки чому два місця у магістраті від Чернівців дістались Тетяні Титко й Інні Демидюк.

Окрім ОДГ і заколоту, політична гра проявлялась у виконанні спеціальних завдань капітанами команд, для здобуття можливості зареєструвати свою політичну партію. Загалом, партіями було зареєстровано та висунуто двох кандидатів у Студентські мери. Ними стали представник команди Буковинського державного фінансово-економічного університету Армен Сукіасян і представник Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Олег Ткач.

71eQltaz4Mw

Голосування було проведено без політичних спекуляцій, і з розривом у 25 голосів новим Студентським мером Чернівців став Олег Ткач. Згідно голосування, також було сформовано список із 8 членів магістрату, до яких приєдналися студентки, що виграли квоту завдяки ОДГ. Отже, до нового магістрату ввійшли наступні студенти:

  1. Михайло Войтко (Буковинський державний медичний університет).
  2. Сергій Говорнян (Буковинський державний медичний університет).
  3. Інна Демидюк (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича).
  4. Андрій Денищук (Буковинський державний фінансово-економічний університет).
  5. Юрій Карпюк (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича).
  6. Інна Климова (Буковинський державний фінансово-економічний університет).
  7. Андрій Костіль (Чернівецький індустріальний коледж).
  8. Катерина Смірнова (Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету).
  9. Юрій Темофійчук (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича).
  10. Тетяна Титко (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича)

Чернівецький регіональний етап Студреспубліки-2015 сміливо можна назвати найзгуртованішим, наймасовішим і найзапеклішим! Команда Буковини на чолі з новообраним мером вже розпочала активну підготовку до Всеукраїнського етапу мульти-фестивалю та готова довести всім, що Чернівці — легенда!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Діана Олендр