fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-11-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Бути чи не бути «Кращим студентом», ось у чому питання

KSU25 листопада 2016р. о 19.00 у кінотеатрі ім. О.Довженка (пр-т Злуки 49) відбудеться Тернопільський регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Тема цього року: «Університет як бізнес у сучасному світі».

«Кращим студентом Тернопільщини» може стати будь-який талановитий і впевнений студент. Варто лише пройти онлайн-реєстрацію та показати всі свої головні здобутки за студентський період. Подробиці читайте нижче.

«Кращий студент» — це конкурс, де студенти мають можливість проявити себе, познайомитись із багатьма цікавими людьми, а також почерпнути для себе корисну інформацію. Ну, і звичайно, будуть журі та глядачі, які обиратимуть кращих із кращих у різних сферах діяльності.

Взяти участь у «Кращому студенті Тернопільщини» можуть усі студенти, незалежно від віку, статі та вишу, головне пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:

Студенти будуть змагатися в 2-х основних номінаціях: «Кращий студент (комплексна характеристика)» та «Кращий студент-громадський діяч». А також у 2-х номінаціях, які проходитимуть лише на рівні Тернопільщини: «Кращий студент-талант» і «Кращий студент-глядацька симпатія вечора».

«Кращому студенту Тернопільщини» бути! Головне прийти, підготуватися і перемога у тебе в руках. Бажаємо удачі!

За додатковими питаннями звертатися до координатора конкурсу Руслана Купріюка, 097 790 78 75.

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА й управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки